Design - divat

Tételek száma: 107

Ásványos nyaklánc, h: 66 cm
12262.

Ásványos nyaklánc, h: 66 cm

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Ásványos nyaklánc, h: 82 cm
12263.

Ásványos nyaklánc, h: 82 cm

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Aventurin nyaklánc, h: 53 cm
12264.

Aventurin nyaklánc, h: 53 cm

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
Kígyóbőr női táska 30x18 cm Jó állapotban
12265.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Antik krokodilbőr táskák. bőr fogóval, kopottak, egyik fogó szakadt 19x19 cm, 23x16 cm
12266.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Jean-Paul Gaultier férfi parfüm és dezodor ajándék szett, eredeti díszdobozban, m: 24 cm
12267.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Struccbőr női, színházi táska, kis kopásnyomokkal, 29x18 cm
12268.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Lalala design rádió, Philippe Starck (Thomson, 1996) Nincs kipróbálva, h: 28 cm / Das Radio Lalala wurde von Philippe Starck entworfen (geb. 18.1.1949 in Paris). Laut Beizettel zur Bedienungsanleitung wurde eine begrenzte Anzahl von 7000 Exemplaren hergestellt. Lautsprecher mit Metallgitter davor.
12269.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
WMF kínáló, üvegbetéttel, kopásokkal, jelzett, m: 21 cm
12270.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
4 db Cross és egyéb jelzett selyem és műselyem kendő
12271.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Ericofon, nincs kipróbálva. m: 21,5 cm, kopásokkal. Az Ericofon egy darabból álló műanyag telefon, amelyet a svéd Ericsson cég készített, és a 20. század második felében forgalmazták. Ez volt az első olyan kereskedelmi forgalomba hozott telefon, amely egyetlen egységbe építette be a tárcsát és a kézibeszélőt.
12272.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Arzberg 4 részes, funkcionális, porcelán gyertyatartó, karácsonyfa formájú, jelzett, hibátlan, d: 6,5-8,5-11-13cm, teljes magasság: 7,5 cm
12273.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft