Bolhapiac Tételek száma: 678
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2816783
13213
435
Flea Market
Oldalra nyitható ásvány dobozka, d: 8 cm 2705471
13214
435
Flea Market
Ganz Mávag Budapest colstok, d: 3,5 cm 2705472
13215
435
Flea Market
Elefántos csont nyaklánc, h: 40 cm 2705474
13216
435
Flea Market
Ronson fém öngyújtó, kopásnyomokkal, jelzett, 4×6 cm 2771297
13217
435
Flea Market
38 db bizsu delfin kapocs 2818131
13218
435
Flea Market
Retro réz hamutál, 8x8x1 cm és gyufatartó, 5x4x1,8 cm 2823630
13219
435
Flea Market
Vilbich A. Budapest szemező olló, kopott, h: 11,5 cm 2823571
13220
435
Flea Market
Régi fokos fej, fém, kopott, h: 12 cm 2823565
13221
435
Flea Market
3 db higanyos lázmérő tokban, működik, h: 15 cm 2823576
13222
435
Flea Market
Kasztanyetta , fa hibátlan, h: 8 cm 2819091
13223
435
Flea Market
Strasszos bross, igazgyönggyel, h: 8 cm 2819113
13224
435
Flea Market
Türkenit nyaklánc, h: 50 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft