Tétel

Kikiáltási ár:

2 800 Ft

Leírás:

Vegyes sci-fi és fantasy könyvtétel, 10 db: Robert A. Heinlein: Stranger in a Strange Land. New York,1968., Berkley Medallion Books. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.; Alan Scott: The Anthrax Mutation. New York, 1976. Pyramid Books. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.; Richard A. Lupoff: Sandworld. New York,1982,Berkley Medallion Books. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.; Philip José Farmer 2 könyve: To your scattered bodies go.; The dark design. New York,1980-1978,Berkley Books. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.; Zach Hughes: Seed of the gods. New York, 1975., Berkley Medallion Books. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.; Sir Arthur Conan Doyle: The Lost World. New York, 1993., TOR. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.; George R. Stewart: Earth Abides. New York,én., Fawcett Crest. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.; Dorothy Macardle: The uninvited. New York,é.n.,Bantam Books. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.; War of the Worlds: Global dispatches. Edited by Kevin J. Anderson. New York,1996,Bantam Books. Angol nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.;

Megosztás:

Tétel fotót készítette : karap_norbert

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: