16077.
435. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
A XIX. század nagy magyar mesterei. Bp., 1956., Képzőművészeti Alap, 4 p. + 20 t. A könyv elején ajándékozási beragasztással, rajta számos aláírással. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, a gerincen sérülésekkel, de belül szép állapotban.