Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 26

Hunfalvy Pál: Magyarország ethnographiája. Bp., 1876, MTA, XI+(2)+544 p. Kiadói aranyozott gerincű, dombornyomott egészvászon-kötés, kopottas, kissé sérült borítóval, kissé viseltes címlappal, ex libris-szel.
17318.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Szondi Lipót: Ember és sors. Három tanulmány. Bp., 1996., Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés.
17319.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17320.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
17321.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Adam Bzoch: Pszichoanalízis a periférián. A pszichoanalízis története Szlovákiában. Ford.: Balogh Magdolna. Bp., 2016, Typotex. Kiadói papírkötés. A szerző által Erős Ferenc (1946-2020) szociálpszichológus, pszichoanalitikus részére DEDIKÁLT példány (Barátomnak, Erős Ferencnek, akitől oly sokat tanultam), a könyvben Erős Ferenc néhány ceruzával írt bejegyzésével.
17322.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
Budenz József: Finn nyelvtan. (Hang- és szótan.) Átdolgozta: Szinnyei József. Finnugor Kézikönyvek. Bp., 1926., Kókai Lajos. Félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, a gerincen címkenyomokkal, ceruzás bejelölésekkel és bejegyzésekkel.
17323.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Csorba János: Bár emlékezete maradjon meg.... Szerk.: Sebő Ferenc. Bp., 2001, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban, CD-melléklettel.
17324.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
J. P. Sartre: A szabadságról. Ford.: Détshy Mihály, Albert Sándor. Fehér M. István bevezetőjével. Bp., 1992., Kossuth. Kiadói papírkötés.
17325.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Migray József: Egy keresztényszociális állam története. A jezsuiták köztársasága Paraguayban (1609-1768.) Bp., 1923, Népszava, 71+(1) p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, kissé szakadozott lapszélekkel.
17326.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Farkas János: Az innováció társadalmi-gazdasági akadályai. DEDIKÁLT! Bp., 1984., Közgazdasági és Jogi. Kiadói papírkötés.
17327.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Acta Ethnographica. Acaademiae Scientiarum Hungaricae. Tomus XXI. Fasciculi 1-2. Redigit: Gy[ula] Ortutay. Bp., 1972., Akadémiai Kiadó. Német, angol és francia nyelven. Kiadói papírkötés.
17328.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Tradícionális kereskedelem és migráció az Alföldön. Szerk.: Novák László Ferenc. Arany János Múzeum Közleményei XI. Acta Musei de János Arany Nominati. Nagykőrös, 2008., Arany János Múzeum. Kiadói papírkötés.
17329.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft