Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 267

1944 Kolozsvár Thj. Sz. Kir. Város Műcsarnoka VII. kiállítás. A M. Kir. Vallás- és Közoktatásügyi Miniszter Székelyföldi Ösztöndíjában részesített festők kiállítása. A kiállítás rendezte: Csánky Dénes. Kolozsvár, 1944., Minerva-ny., 14+2 p. Benne: András László, Bod László, Csáki Maronyák József, Csebi Pogány István, Cségál János, Dudás Jenő, Duray Tibor, Éless István, Farádi Veres Izabella, F. Ferenczy Julia, Halasi Horváth István, Heintz Henrik, Hintz Gyula (Hincz Gyula), Kapussy György, Kisskovács Géza, Klie Zoltán, Koffán Károly, Kőhalmi Zoltán, Kún István, Mágori Vargha Béla, Mezey Arthur, Muhoray Mihály, Okos Géza, Onódy Béla, Polony Elemér, Rafael Viktor, Gy. Szabó Béla, Veress Pál. Kiadói papírkötés.
16856.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
19,12
Várkonyi György: Gyarmathy Tihamér, festmények. Bp., 2004, Körmendi Galéria. 317 p. Gyarmathy Tihamér festményeinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált kötésben
16857.

Kikiáltási ár:
8 500 Ft
22,97
Hajdu István: Hencze Tamás. Szerk.: Hernádi Miklós. Bp.,2004, KOGART-PolgART. Kiadói kartonált papírkötés.
16858.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Fulvio Irace: Emilio Ambasz. A technological arcadia. With an essay Paolo Portoghesi. Milano, 2004, Skira. Gazdag képanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói kemény-kötés, újszerű állapotban.
16859.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Alvar Aalto. Between humanism and materialism. New York, 1998., The Museum of Modern Art. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. Benne 3 db Alvar Aalto prospektussal, katalógussal.
16860.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
16861.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
10
1928 a Magyar Iparművészet 31. évf. érdekes írásokkal, fekete-fehér és színes illusztrációkkal, , kissé sérült és laza félvászon kötésben 263p.
16862.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
16863.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Andrea Palladio: I quattro libri dellarchitettura. Milano, 1980., Ulrico Hoepli. Facsimile kiadás. Olasz nyelven. Kiadói kemény-kötés, kiadói papír védőborítóban, foltos gerinccel.
16864.

Andrea Palladio: I quattro libri dell'architettura. Milano, 1980., Ulrico Hoepli. Facsimile kiadás. Olasz nyelven. Kiadói kemény-kötés, kiadói papír védőborítóban, foltos gerinccel.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Vegyes művészeti könyvtétel, 8 db:   Bán András - Novotny Tihamér: Bukta Imre. Új Művészet Könyvek 10. Bp., 19998., Új Művészet. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.;   Gellér Katalin: Szikra Tamás. Bp., 2001., Új Művészet. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.;   Andrási Gábor: Veszelszky Béla. Bp., én., Új Művészet Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.;   Méhes László festőművész retrospektív kiállítása. + Méhes László kiállítási katalógus. Bp., 1999., Műcsarnok. A művész munkáival illusztráltak. Kiadói papírkötések.;   Molnár Sándor: Kristályképek 1994-2002. Bp., 2003., Ernst Múzeum. A művész munkáival illusztrált. Kiadói papírkötés. + Molnár Sándor. Bp., 1997, Műcsarnok. A művész munkáival illusztrált. Kiadói papírkötés.;   Lóska Lajos: Tény-kép. Válogatás húsz év képzőművészeti írásaiból. Bp., 1999., Új Művészet. Kiadói papírkötés.;
16865.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
19,12
Sergio Los: Carlo Scarpa. Photographs by Klaus Frahm. Köln, 1994, Taschen. Angol, német és francia nyelven. Kiadói papírkötés.
16866.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16867.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft