Jelzés nélkül: Ülő menyecske. Olaj, falemez. Dekoratív fakeretben. 40x... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/435/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~500002/Jelzes-nelkul-Ulo-menyecske-Olaj-falemez-Dekorativ-fakeretben-40x30-cm~II2824051
2824051
10795
435
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Leírás: Jelzés nélkül: Ülő menyecske. Olaj, falemez. Dekoratív fakeretben. 40x30 cm
: nagy_andras