cca 1914 Vilmos és Ferenc József császár I. világháborús emlék fajansz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/434/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/cca-1914-Vilmos-es-Ferenc-Jozsef-csaszar-I-vilaghaborus-emlek-fajansz-bogre-serult-10-c~II2800500
2800500
11090
434
Leírás: cca 1914 Vilmos és Ferenc József császár I. világháborús emlék fajansz bögre, sérült 10 cn
: karap_norbert