6 db Zsolnay Pompadour mintás leveses csésze, 6 db előételes tányérral... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/434/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/6-db-Zsolnay-Pompadour-mintas-leveses-csesze-6-db-eloeteles-tanyerral-Jelzett-kopasnyomokk~II2750489
2750489
10934
434
Leírás: 6 db Zsolnay Pompadour mintás leveses csésze, 6 db előételes tányérral. Jelzett, kopásnyomokkal, egyik tányéron lepattanás. d: 12,5-19 cm
: karap_norbert