Militária

Tételek száma: 144

1978. I. Konferencia 78. - A Magyar Néphadsereg a Környezetvédelemért egyoldalas öntött bronz emlékplakett (71x55mm) T:1-
33342.

1978. "I. Konferencia '78. - A Magyar Néphadsereg a Környezetvédelemért" egyoldalas öntött bronz emlékplakett (71x55mm) T:1-

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1980. Kossuth L. Katonai Főiskola - 35 egyoldalas bronz emlékérem (88mm) T:1-
33343.

1980. "Kossuth L. Katonai Főiskola - 35" egyoldalas bronz emlékérem (88mm) T:1-

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
~1980. MALÉV Törzsgárda 30 év után járó névre szóló fém plakett, eredeti tokban tokban (104x90mm) + MALÉV Törzsgárda műgyantás jelvény (22x22mm) T:2
33344.

~1980. "MALÉV Törzsgárda" 30 év után járó névre szóló fém plakett, eredeti tokban tokban (104x90mm) + "MALÉV Törzsgárda" műgyantás jelvény (22x22mm) T:2

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
~1981. A Vitézi Rend jubileumi emlékérdemkeresztje aranyozott bronz kitüntetés a vitézi rend miniatűr medalionjával díszítve, mellszalagon, nem eredeti tokban T:1,1- Hungary ~1981. Jubilee Cross of the Hungarian Vitéz Order gilt bronze decoration with the miniature of the Vitez Order, on ribbon in case C:UNC,AU
33345.

~1981. "A Vitézi Rend jubileumi emlékérdemkeresztje" aranyozott bronz kitüntetés a vitézi rend miniatűr medalionjával díszítve, mellszalagon, nem eredeti tokban T:1,1- Hungary ~1981. "Jubilee Cross of the Hungarian Vitéz Order" gilt bronze decoration with the miniature of the Vitez Order, on ribbon in case C:UNC,AU

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
1996. A Tiszti Szolgálati Jel III. fokozata zománcozott, műgyantás, aranyozott és ezüstözött kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban T:1  1996. Distinction for an Officer in Service, III. Grade enamelled, synthetic resined , gold and silver plated decoration on ribbon in original case C:UNC NMK 796
33346.

1996. "A Tiszti Szolgálati Jel III. fokozata" zománcozott, műgyantás, aranyozott és ezüstözött kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban T:1 1996. "Distinction for an Officer in Service, III. Grade" enamelled, synthetic resined , gold and silver plated decoration on ribbon in original case C:UNC NMK 796

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
1996. Honvédelemért Kitüntető Cím I. osztálya zománcozott ezüstözött fém kitüntetés mellszalagon, szalagsávval dísztokban T:1 patina  Hungary 1996. Title of Merit For Defence, I. Grade enamelled silvered decoration with ribbon in case C:AU NMK 791.
33347.

1996. "Honvédelemért Kitüntető Cím I. osztálya" zománcozott ezüstözött fém kitüntetés mellszalagon, szalagsávval dísztokban T:1 patina Hungary 1996. "Title of Merit 'For Defence', I. Grade" enamelled silvered decoration with ribbon in case C:AU NMK 791.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Rózsa Péter (1936-2015) 1997. 30 éves a Kossuth Lajos Katonai Főiskola egyoldalas öntött bronz emlékérem (32mm) T:1-
33348.

Rózsa Péter (1936-2015) 1997. "30 éves a Kossuth Lajos Katonai Főiskola" egyoldalas öntött bronz emlékérem (32mm) T:1-

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1998. Hadtörténeti Intézet és Múzeum 1918 - 1998 egyoldalas, zöld üvegplakett (~104-105mm) T:1
33349.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
2002. A Szolgálati Jel arany fokozata kitüntetés, mellszalagon, szalagsávval, eredeti dísztokban T:1 NMK.: 789.
33350.

2002. "A Szolgálati Jel arany fokozata" kitüntetés, mellszalagon, szalagsávval, eredeti dísztokban T:1 NMK.: 789.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Kitüntetéseink, I. sz. függelék, magyar katonai kitüntetések felsorolása a Horthy-korszakból, képábrázolással, keménypapírra ragasztva, 1944-ig. Kiadta a Magyar Királyi Térképészeti Intézet. Modern másolat (!), kartonon, 28x42 cm
33351.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
33352.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
DN Csapattiszti kitűző (gyalogság) modern, műgyantás fém jelvény zöld színű szöveten (50x41mm) T:1-,2 elfolyt ragasztó
33353.

DN "Csapattiszti kitűző (gyalogság)" modern, műgyantás fém jelvény zöld színű szöveten (50x41mm) T:1-,2 elfolyt ragasztó

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft