Magyar és külföldi aranypénzek és emlékveretek

Tételek száma: 41

Szamoa 2016. 1$ Au 1956-os forradalom kapszulában (0,5g/0,999) T:1- (PP) Samoa 2016. 1 Dollar Revolution 1956 (0,5g/0,999) in capsule C:AU (PP)
31713.

Szamoa 2016. 1$ Au "1956-os forradalom" kapszulában (0,5g/0,999) T:1- (PP) Samoa 2016. 1 Dollar "Revolution 1956" (0,5g/0,999) in capsule C:AU (PP)

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,14
38,24
Szamoa 2016. 1$ Au 1956-os forradalom kapszulában (0,5g/0,999) T:PP Samoa 2016. 1 Dollar Revolution 1956 (0,5g/0,999) in capsule C:PP
31714.

Szamoa 2016. 1$ Au "1956-os forradalom" kapszulában (0,5g/0,999) T:PP Samoa 2016. 1 Dollar "Revolution 1956" (0,5g/0,999) in capsule C:PP

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,14
38,24
Szenegál 2017. 250F Au George Washington (0,5g/0,999) T:PP Senegal 2017. 250 Francs Au George Washington (0,5g/0,999) C:PP
31715.

Szenegál 2017. 250F Au "George Washington" (0,5g/0,999) T:PP Senegal 2017. 250 Francs Au "George Washington" (0,5g/0,999) C:PP

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,14
38,24
Szent Ilona-sziget 2015. 1P (1 Mohur) Au II. Erzsébet (11,74g/0.999) T:PP Saint Helena 2015. 1 Pound (1 Mohur) Au Elizabeth II (11,74g/0.999) T:PP
31716.

Szent Ilona-sziget 2015. 1P (1 Mohur) Au "II. Erzsébet" (11,74g/0.999) T:PP Saint Helena 2015. 1 Pound (1 Mohur) Au "Elizabeth II (11,74g/0.999) T:PP

Kikiáltási ár:
260 000 Ft
702,70
764,71
Szent Ilona-sziget 2015. 1.05P (1 Guinea) Au II. Erzsébet (8,10g/0.916) T:PP Saint Helena 2015. 1.05P (1 Guinea) Au Elizabeth II (8,10g/0.916) T:PP
31717.

Szent Ilona-sziget 2015. 1.05P (1 Guinea) Au "II. Erzsébet" (8,10g/0.916) T:PP Saint Helena 2015. 1.05P (1 Guinea) Au "Elizabeth II (8,10g/0.916) T:PP

Kikiáltási ár:
170 000 Ft
459,46
500,00
Törökország 1923/52 100K Au Mustafa Kemal Atatürk sérült tokban (7,26g/0.917) T:1- Turkey 1923/52 100 Kurush Au Mustafa Kemal Atatürk in damaged case (7,26g/0.917) C:AU Krause KM# 855
31718.

Törökország 1923/52 100K Au "Mustafa Kemal Atatürk" sérült tokban (7,26g/0.917) T:1- Turkey 1923/52 100 Kurush Au "Mustafa Kemal Atatürk" in damaged case (7,26g/0.917) C:AU Krause KM# 855

Kikiáltási ár:
150 000 Ft
405,41
441,18
Bognár György (1944-) 1996. Puskás Ferenc / Worlds record holder of the 1st league goals kétoldalas, angol nyelvű, jelzett Au emlékérem 019 sorszámú tanúsítvánnyal, Az évszázad gólkirálya műbőr mappában (15g/0.585/30mm) T:PP ujjlenyomat Hungary 1996. Ferenc Puskás / Worlds record holder of the 1st league goals two-sided hallmarked Au commemorative medallion with a 019 serial number certificate, in Az évszázad gólkirálya (Top scorer of the century) faux leather folder. Sign.: György Bognár (15g/0.585/30mm) C:PP fingerprints
31719.

Bognár György (1944-) 1996. "Puskás Ferenc / World's record holder of the 1st league goals" kétoldalas, angol nyelvű, jelzett Au emlékérem "019" sorszámú tanúsítvánnyal, "Az évszázad gólkirálya" műbőr mappában (15g/0.585/30mm) T:PP ujjlenyomat Hungary 1996. "Ferenc Puskás / World's record holder of the 1st league goals" two-sided hallmarked Au commemorative medallion with a "019" serial number certificate, in "Az évszázad gólkirálya (Top scorer of the century)" faux leather folder. Sign.: György Bognár (15g/0.585/30mm) C:PP fingerprints

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
540,54
588,24
Csontos Attila DN Határtalanul emlékérem szett tanúsítványokkal, díszmappában, benne 5xklf aranyozott Cu emlékérem (40mm) + Trianon arannyal bevont Cu emlékérem (33mm) + Hungária emlékérem Au emlékérem (1,2g/0,999/18mm), mind kapszulában T:PP
31720.

Csontos Attila DN "Határtalanul" emlékérem szett tanúsítványokkal, díszmappában, benne 5xklf aranyozott Cu emlékérem (40mm) + "Trianon" arannyal bevont Cu emlékérem (33mm) + "Hungária emlékérem" Au emlékérem (1,2g/0,999/18mm), mind kapszulában T:PP

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
91,89
100,00
ifj. Szlávics László (1959-) DN Magyar Szentek - akik vigyáznak ránk karton dísztokos emlékérem összeállítás, benne 5xklf aranyozott Cu emlékérem (40mm) + Szűz Mária Au emlékérem (1,2g/0,999/18mm) + Szűz Mária Ag emlékérem (10g/0,999/30mm) tanúsítványokkal T:PP
31721.

ifj. Szlávics László (1959-) DN "Magyar Szentek - akik vigyáznak ránk" karton dísztokos emlékérem összeállítás, benne 5xklf aranyozott Cu emlékérem (40mm) + "Szűz Mária" Au emlékérem (1,2g/0,999/18mm) + "Szűz Mária" Ag emlékérem (10g/0,999/30mm) tanúsítványokkal T:PP

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88
Ifj. Szlávics László (1959-) DN Arany királyok - I. András jelzett Au emlékveret kapszulában, tanúsítvánnyal (0,5g/0,999/15,2x8,6mm) T:PP
31722.

Ifj. Szlávics László (1959-) DN "Arany királyok - I. András" jelzett Au emlékveret kapszulában, tanúsítvánnyal (0,5g/0,999/15,2x8,6mm) T:PP

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,14
38,24
2001. Gróf Széchenyi István kétoldalas Au emlékérem kapszulában, tanúsítvánnyal, mahagóni fa éremtartóban (1,2g/0,999/18mm) T:1- (PP) ujjlenyomat 2001.Istvan Széchenyi two-sided Au commemorative medallion in capsule, with certificate, in mahogany wood medal holder (1,2g/0,999/18mm) C:AU (PP) fingerprint
31723.

2001. "Gróf Széchenyi István" kétoldalas Au emlékérem kapszulában, tanúsítvánnyal, mahagóni fa éremtartóban (1,2g/0,999/18mm) T:1- (PP) ujjlenyomat 2001."Istvan Széchenyi" two-sided Au commemorative medallion in capsule, with certificate, in mahogany wood medal holder (1,2g/0,999/18mm) C:AU (PP) fingerprint

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
2020. II. Rákóczi Ferenc Au kétoldalas emlékérem kapszulában, tokjában, tanúsítvánnyal (0,5g/0.999/13.92mm) T:PP Hungary 2020. II. Rákóczi Ferenc Au two-sided commemorative medallion in capsule, in case and with certificate (0,5g/0.999/13,92mm) C:PP
31724.

2020. "II. Rákóczi Ferenc" Au kétoldalas emlékérem kapszulában, tokjában, tanúsítvánnyal (0,5g/0.999/13.92mm) T:PP Hungary 2020. "II. Rákóczi Ferenc" Au two-sided commemorative medallion in capsule, in case and with certificate (0,5g/0.999/13,92mm) C:PP

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft