Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 216

Luxemburg DN A.I.T. (Alliance Internationale de Tourisme / Nemzetközi Turisztikai Szövetség) egyoldalas aranyozott, zománcozott fém emlékérem dísztokban, hátoldalán Huguenin Locle gyártói jelzéssel (70mm) T:1 a tokon pár karc Luxembourg ND A.I.T. (Alliance Internationale de Tourisme) one-sided, gilt, enamelled metal medallion in its original hardcase, with Huguenin Locle makers mark on the back (70mm) C:UNC a few scratches on the case
33087.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Nagy-Britannia 1851. Viktória és Albert - Kiállítási díjérem bronz emlékérem peremen PRIZE MEDAL OF THE EXHIBITION - MALATINZKY CLASS XX beütéssel. Szign.: W. & L.C. Wyon / Royal Mint T:3 anyaghiba, karcok, ph. Great Britain 1851. Victoria and Albert - Prize Medal of the Exhibition bronze commemorative medallion with PRIZE MEDAL OF THE EXHIBITION - MALATINZKY CLASS XX mark of the edge. VICTORIA D. G. BRIT. REG. F. - ALBERTUS PRINCEPS CONJUX - MDCCCLI / DISSOCIATA LOCIS CONCORDI PACE LIGAVIT. Sign.: W. & L.C. Wyon / Royal Mint C:F metal error, scratched, edge error
33088.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
Nagy Britannia 1971. Dominique J. Larrey 1766-1842 - francia sebész kétoldalas, peremen jelzett Br emlékérem Medallic Art Company gyártói jelzéssel. Szign.:Abram Belskie (~45mm) T:1- patina, kis ü. Great Britain 1971. Dominique J. Larrey 1766-1842 - french surgeon two-sided marked Br commemorative medallion with Medallic Art Company makers mark. Sign.:Abram Belskie (~45mm) C:AU patina, small ding
33089.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Nagy Britannia 1971. Thomas Hodgkin 1798-1866 - brit patológus kétoldalas, peremen jelzett bronz emlékérem Medallic Art Company gyártói jelzéssel. Szign.:Abram Belskie (~45mm) T:1 kis patina Great Britain 1971. Thomas Hodgkin 1798-1866 - british pathologists two-sided marked bronze commemorative medallion with Medallic Art Company makers mark. Sign.:Abram Belskie (~45mm) C:UNC small patina
33090.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Nagy-Britannia 1972. Louis Pasteur 1822-1895 - Bakteriológus / Az első ember aki megkapta a veszettség elleni oltást - 1885 kétoldalas jelzett Br emlékérem, a peremen Medallic Art Company gyártói jellel. Szign.:Abram Belskie (~45mm) T:1- kis ph Great Britain 1972. Louis Pasteur 1822-1895 - Bacteriologist / First human being to receive the antirabic injection - 1885 two-sided marked Br commemorative medallion with Medallic Art Company makers mark on the edge. Sign.:Abram Belskie (~45mm) C:AU small edge error
33091.

Nagy-Britannia 1972. "Louis Pasteur 1822-1895 - Bakteriológus / Az első ember aki megkapta a veszettség elleni oltást - 1885" kétoldalas jelzett Br emlékérem, a peremen "Medallic Art Company" gyártói jellel. Szign.:Abram Belskie (~45mm) T:1- kis ph Great Britain 1972. "Louis Pasteur 1822-1895 - Bacteriologist / First human being to receive the antirabic injection - 1885" two-sided marked Br commemorative medallion with "Medallic Art Company" maker's mark on the edge. Sign.:Abram Belskie (~45mm) C:AU small edge error

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Nagy-Britannia 1981. Diana és Károly herceg esküvője kétoldalas fém emlékérem (45mm) T:1- Great Britain 1981. The marriage of Diana and Prince Charles two-sided metal commemorative medallion (45mm) C:AU
33092.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Német-római Birodalom 1745. I. Ferenc német-római császár és Mária Terézia látogatása Bécsben kétoldalas jelzetlen Ag emlékérem. FRANCISCVS I.D.G. ROM. IMP.SEMP.AVG / HILARITAS PVBLICA - INGRESS VIENN 27. OCT. 1745 Szign.: Andreas Vestner (29,65g/44mm) T:2,2- ph., karc / Holy Roman Empire 1745. Francis I and Maria Theresa Arrive at Vienna two-sided unmarked Ag commemorative medallion. FRANCISCVS I.D.G. ROM. IMP.SEMP.AVG / HILARITAS PVBLICA - INGRESS VIENN 27. OCT. 1745. Sign.: Andreas Vestner (29,65g/44mm) C:XF,VF edge error, scratch
33093.

Német-római Birodalom 1745. "I. Ferenc német-római császár és Mária Terézia látogatása Bécsben" kétoldalas jelzetlen Ag emlékérem. "FRANCISCVS I.D.G. ROM. IMP.SEMP.AVG / HILARITAS PVBLICA - INGRESS VIENN 27. OCT. 1745" Szign.: Andreas Vestner (29,65g/44mm) T:2,2- ph., karc / Holy Roman Empire 1745. "Francis I and Maria Theresa Arrive at Vienna" two-sided unmarked Ag commemorative medallion. "FRANCISCVS I.D.G. ROM. IMP.SEMP.AVG / HILARITAS PVBLICA - INGRESS VIENN 27. OCT. 1745". Sign.: Andreas Vestner (29,65g/44mm) C:XF,VF edge error, scratch

Kikiáltási ár:
140 000 Ft
378,38
411,76
Német Államok / Bajorország 1893. Lajos bajor herceg és Habsburg-Estei Mária Terézia ezüstlakodalma bronz emlékérem. Szign.: A. BOERSCH (41mm) T:2,2- ph. German States / Bavaria 1893. Silver Wedding Anniversary of Prince Ludwig of Bavaria and Maria Theresa of Austria-Este Br commemorative medal. Sign.: A. BOERSCH (41mm) C:XF,VF edge error
33094.

Német Államok / Bajorország 1893. "Lajos bajor herceg és Habsburg-Estei Mária Terézia ezüstlakodalma" bronz emlékérem. Szign.: A. BOERSCH (41mm) T:2,2- ph. German States / Bavaria 1893. "Silver Wedding Anniversary of Prince Ludwig of Bavaria and Maria Theresa of Austria-Este" Br commemorative medal. Sign.: A. BOERSCH (41mm) C:XF,VF edge error

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Német Államok / Weimar-Eisenach 1741. Weimar és Eisenach szövetsége alkalmából Br emlékérem Incrementum Augusti Salus Publica - Felix Temporum Mutatio / Memoriae Principatus Isenacensis, Serenissimo Domino Ernesto, Domino Augusto Duci Saxoniae - Vinariae Regnanti Iure Successionis Traditi MDCCXLI Szign.: Vestner F. (31,16/41mm) T:2 kis patina, kis ph. German States / Weimar-Esenach 1741. On the occasion of the alliance of Weimar and Eisenach Br commemorative medallion Sign.: Vestner F. (31,16/41mm) C:XF small patina, small edge error
33095.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,49
94,12
Német Birodalom 1908. Berlin 1908 / XII. Nemzetközi Sajtó Kongresszus jelzetlen Ag emlékérem szalagos kitűzővel, eredeti, gyártói tokban (13,40g/29mm) T:1- / German Empire 1908. Berlin 1908 / 12th International Press Congress Ag commemorative medallion without hallmark, on ribbon pin, in original case BERLIN 1908 / XII INT PRESS CONGRESS (13,40/29mm) C:AU
33096.

Német Birodalom 1908. "Berlin 1908 / XII. Nemzetközi Sajtó Kongresszus" jelzetlen Ag emlékérem szalagos kitűzővel, eredeti, gyártói tokban (13,40g/29mm) T:1- / German Empire 1908. "Berlin 1908 / 12th International Press Congress" Ag commemorative medallion without hallmark, on ribbon pin, in original case "BERLIN 1908 / XII INT PRESS CONGRESS" (13,40/29mm) C:AU

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Német Birodalom ~1914-1918. Paul von Breitenbach / 1914 kétoldalas Fe emlékérem (50mm) T:1- korr. German Empire ~1914-1918. Paul von Breitenbach / 1914 two-sided Fe commemorative medallion (50mm) C:AU corrosion
33097.

Német Birodalom ~1914-1918. "Paul von Breitenbach / 1914" kétoldalas Fe emlékérem (50mm) T:1- korr. German Empire ~1914-1918. "Paul von Breitenbach / 1914" two-sided Fe commemorative medallion (50mm) C:AU corrosion

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
NDK 1949. Népszolidaritás - Goethe év meisseni kerámia emlékérem (32mm) T:UNC GDR 1949. Volkssolidarität - Goethejahr Meissen porcelain plaque (32mm) C:UNC
33098.

NDK 1949. "Népszolidaritás - Goethe év" meisseni kerámia emlékérem (32mm) T:UNC GDR 1949. "Volkssolidarität - Goethejahr " Meissen porcelain plaque (32mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft