Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 216

33027.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Brazília 1979. Set / Out feliratú fém emlékérem a rioi Megváltó Krisztus szobor ábrázolásával eredeti fa dísztokba beleerősítve (40mm) T:1- Brazil 1979. Set / Out metal medallion with the representation of the statue of Christ the Redeemer from Rio, enclosed in an original wooden decorative case (40mm) C:AU
33028.

Brazília 1979. "Set / Out" feliratú fém emlékérem a rioi Megváltó Krisztus szobor ábrázolásával eredeti fa dísztokba beleerősítve (40mm) T:1- Brazil 1979. "Set / Out" metal medallion with the representation of the statue of Christ the Redeemer from Rio, enclosed in an original wooden decorative case (40mm) C:AU

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Bulgária 1924. Alekszandr Nyevszkij Székesegyház, Szófia kétoldalas bronz emlékérem (50mm) T:1- Bulgaria 1924. Alexander Nevsky Cathedral, Sofia two sided bronze commemorative medallion (50mm) C:AU
33029.

Bulgária 1924. "Alekszandr Nyevszkij Székesegyház, Szófia" kétoldalas bronz emlékérem (50mm) T:1- Bulgaria 1924. "Alexander Nevsky Cathedral, Sofia" two sided bronze commemorative medallion (50mm) C:AU

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
Csehország 2014. Szent Vitus-székesegyház Ag emlékérem eredeti dísztokban, tanúsítvánnyal (1000g/0.999/100mm) T:PP Czech Republic 2014. St. Vitus Cathedral Ag commemorative medallion in original case, with certificate (1000g/0.999/100mm) C:PP
33030.

Csehország 2014. "Szent Vitus-székesegyház" Ag emlékérem eredeti dísztokban, tanúsítvánnyal (1000g/0.999/100mm) T:PP Czech Republic 2014. "St. Vitus Cathedral" Ag commemorative medallion in original case, with certificate (1000g/0.999/100mm) C:PP

Kikiáltási ár:
280 000 Ft
756,76
823,53
Csehország DN Professzor Dr. Jan Jansky 1873-1921 / Véradásért, életmentésért kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1-,2 patina Czech Republic ND Prof. MD Jan Jansky 1873-1921 / For donating blood, for saving lives two-sided bronze commemorative medallion (60mm) C:AU,XF patina
33031.

Csehország DN "Professzor Dr. Jan Jansky 1873-1921 / Véradásért, életmentésért" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1-,2 patina Czech Republic ND " Prof. MD Jan Jansky 1873-1921 / For donating blood, for saving lives" two-sided bronze commemorative medallion (60mm) C:AU,XF patina

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
33032.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Csehszlovákia 1978. František Josef Gerstner / 150 éves a lóvasút České Budějovice és Linz között 1828-1978 bronz emlékérem (60mm) T:1- Czechoslovakia 1978. František Josef Gerstner / 150 let koněspřežní železniče České Budějovice Linec 1828-1978 bronze medallion (60mm) C:AU
33033.

Csehszlovákia 1978. "František Josef Gerstner / 150 éves a lóvasút České Budějovice és Linz között 1828-1978" bronz emlékérem (60mm) T:1- Czechoslovakia 1978. "František Josef Gerstner / 150 let koněspřežní železniče České Budějovice Linec 1828-1978" bronze medallion (60mm) C:AU

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Csehszlovákia 1981. Jaroslav Obermajer kétoldalas Br emlékérem. Szign.:Sindelar (50mm) T:1- kis patina, ü. Czechoslovakia 1981. Jaroslav Obermajer two-sided Br commemorative medallion. Sign.:Sindelar (50mm) C:AU small patina, ding
33034.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Csehszlovákia 1987. Jan Evangelista Purkyne 1787-1869 / Purkyne Egyetem - Alapítva 1919 kétoldalas Br emlékérem. Szign.:V.A.Kovanic (79mm) T:1- patina Czechoslovakia 1987. Jan Evangelista Purkyne 1787-1869 / University Purkyne - Founded 1919 two-sided Br commemorative medallion. Sign.:V.A. Kovanic (79mm) C:AU patina
33035.

Csehszlovákia 1987. "Jan Evangelista Purkyne 1787-1869 / Purkyne Egyetem - Alapítva 1919" kétoldalas Br emlékérem. Szign.:V.A.Kovanic (79mm) T:1- patina Czechoslovakia 1987. "Jan Evangelista Purkyne 1787-1869 / University Purkyne - Founded 1919" two-sided Br commemorative medallion. Sign.:V.A. Kovanic (79mm) C:AU patina

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Egyesült Arab Emírségek DN Dubaj aranyozott és ezüstözött emlékérem (40mm, 2xklf) T:1- (eredetileg PP) fo., egyiken karc United Arab Emirates ND Dubai gilt and silvered medallions (40mm, 2xdiff) C:AU (originally PP) spotted, one with scratch
33036.

Egyesült Arab Emírségek DN "Dubaj" aranyozott és ezüstözött emlékérem (40mm, 2xklf) T:1- (eredetileg PP) fo., egyiken karc United Arab Emirates ND "Dubai" gilt and silvered medallions (40mm, 2xdiff) C:AU (originally PP) spotted, one with scratch

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Észtország 1970. Tallinn anno 1154 bronz emlékérem (78mm) T:1- Estonia 1970. Tallinn anno 1154 bronze commemorative medallion (78mm) C:AU
33037.

Észtország 1970. "Tallinn anno 1154" bronz emlékérem (78mm) T:1- Estonia 1970. "Tallinn anno 1154" bronze commemorative medallion (78mm) C:AU

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Észtország 1970. Tallinn kétoldalas bronz emlékérem, Szign.:H.Valk, fa éremtartó tokban (58mm) T:1- Estonia 1970. Tallinn two-sided bronze commemorative medallion, Sign.:H.Valk in wood case (58mm) C:AU
33038.

Észtország 1970. "Tallinn" kétoldalas bronz emlékérem, Szign.:H.Valk, fa éremtartó tokban (58mm) T:1- Estonia 1970. "Tallinn" two-sided bronze commemorative medallion, Sign.:H.Valk in wood case (58mm) C:AU

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft