Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 216

Portugália / Tomar 1973. Salamon Templomának Lovagrendje Konvent kétoldalas bronz emlékérem A.Santos / A.Canedo-Gr gyártói jelzéssel, peremen 408-500 szériaszám (89mm) T:1 Portugal / Tomar 1973.Ordo Supremus Militaris Templi Hierosolymitani two sided bronze commemorative medallion with A.Santos / A.Canedo-Gr manufacturers mark, with 408-500 serial number (89mm) C:UNC
33183.

Portugália / Tomar 1973. "Salamon Templomának Lovagrendje Konvent" kétoldalas bronz emlékérem "A.Santos / A.Canedo-Gr" gyártói jelzéssel, peremen "408-500" szériaszám (89mm) T:1 Portugal / Tomar 1973."Ordo Supremus Militaris Templi Hierosolymitani" two sided bronze commemorative medallion with "A.Santos / A.Canedo-Gr" manufacturer's mark, with "408-500" serial number (89mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Portugália 1974. Egas Moniz / Orvostudományi Nobel-díj 1949 kétoldalas bronz emlékérem, peremén 21/200 Joao Oliveira gravarte Lissoa felirattal (38mm) T:1- Portugal 1975. Egas Moniz / Nobel Prize in Medicine 1949 two-sided bronze commemorative medallion, 21/200 Joao Oliveira gravarte Lissoa text on edge (38mm) C:AU
33184.

Portugália 1974. "Egas Moniz / Orvostudományi Nobel-díj 1949" kétoldalas bronz emlékérem, peremén "21/200 Joao Oliveira gravarte Lissoa" felirattal (38mm) T:1- Portugal 1975. "Egas Moniz / Nobel Prize in Medicine 1949" two-sided bronze commemorative medallion, "21/200 Joao Oliveira gravarte Lissoa" text on edge (38mm) C:AU

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Portugália 1980. Dr. José Botelheiro - 40 éve ortopédiai sebész a Lisszaboni Polgári Kórháznál / Lisszaboni Polgári Kórház - San Lazaro Kórház kétoldalas bronz emlékérem, peremén 412/500 sorszámmal. Szign.: Santan (70mm) T:1-,2 patina Portugal 1980. Dr. José Botelheiro - Orthopedic Surgeon at the Lisbon Civil Hospital for 40 years / Lisbon Civil Hospital - Hospital de San Lazaro two-sided bronze commemorative medallion with 412/500 serial number on the edge. Sign.: Santan (70mm) C:AU,XF patina
33185.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Portugália DN Mui Nobre e Sempre Leal Cidade de Lisboa egyoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1- Portugal ND Mui Nobre e Sempre Leal Cidade de Lisboa one-sided bronze commemorative medallion (60mm) C:AU
33186.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Portugália DN Pedro Hispano (XXI. János pápa) 1210?-1277 - Portugáliában, Lisszabonban született filozófus, orvos majd pápa, aki a Summulae Logicales (Logikai összegző), a Scientia Libri de Anima (A lélek ismerete) és további 300 mű szerzője kétoldalas Br emlékérem, peremen jelzett 357/500 sorszámmal. Szign.:Armindo Viseu (69mm) T:1,1- kis patina Portugal ND Pedro Hispano (Pope John XXI) 1210?-1277 - Born in Lisbon, Portugal, a philosopher, physician then pope, author of Summulae Logicales (Logical Summaries), Scientia Libri de Anima (Knowledge of the Soul) and 300 other works two-sided Br commemorative medallion with 357/500 serial number on the edge. Sign.:Armindo Viseu (69mm) C:UNC,AU small patina
33187.

Portugália DN "Pedro Hispano (XXI. János pápa) 1210?-1277 - Portugáliában, Lisszabonban született filozófus, orvos majd pápa, aki a 'Summulae Logicales (Logikai összegző)', a 'Scientia Libri de Anima (A lélek ismerete)' és további 300 mű szerzője" kétoldalas Br emlékérem, peremen jelzett "357/500" sorszámmal. Szign.:Armindo Viseu (69mm) T:1,1- kis patina Portugal ND "Pedro Hispano (Pope John XXI) 1210?-1277 - Born in Lisbon, Portugal, a philosopher, physician then pope, author of 'Summulae Logicales (Logical Summaries)', 'Scientia Libri de Anima (Knowledge of the Soul)' and 300 other works" two-sided Br commemorative medallion with "357/500" serial number on the edge. Sign.:Armindo Viseu (69mm) C:UNC,AU small patina

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Románia 1958. I. nemzetközi Gheorghe Enescu hegedű és zongora verseny - Bukarest kétoldalas bronz emlékérem. Szign.:Gheorghe Stănescu (1881-1968) (60mm) T:1- Romania Primul Concurs International Gheorghe Enescu pentru Vioară si Pian - Bucuresti two sided bronze commemorative medallion. Sign:Gheorghe Stănescu (1881-1968)(60mm) T:AU
33188.

Románia 1958. "I. nemzetközi Gheorghe Enescu hegedű és zongora verseny - Bukarest" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.:Gheorghe Stănescu (1881-1968) (60mm) T:1- Romania "Primul Concurs International Gheorghe Enescu pentru Vioară si Pian - Bucuresti" two sided bronze commemorative medallion. Sign:Gheorghe Stănescu (1881-1968)(60mm) T:AU

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
297,30
323,53
Románia 1973. Zilah 500 1973 / 1473 kétoldalas bronz emlékérem (60mm) + Német Szövetségi Köztársaság 1978. Karácsonyi vásár 1978 kétoldalas Cu-Ni emlékérem T:1,1- ütésnyom Romania 1973. Zălau 500 1973 / 1473 two sided bronze commemorative medallion (60mm) + German Federal Republic 1978. Weihnachtsmarkt 1978 two sided Cu-Ni medal C:UNC,AU ding
33189.

Románia 1973. "Zilah 500 1973 / 1473" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) + Német Szövetségi Köztársaság 1978. "Karácsonyi vásár 1978" kétoldalas Cu-Ni emlékérem T:1,1- ütésnyom Romania 1973. "Zălau 500 1973 / 1473" two sided bronze commemorative medallion (60mm) + German Federal Republic 1978. "Weihnachtsmarkt 1978" two sided Cu-Ni medal C:UNC,AU ding

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Románia 1976. Közlekedési Kutatási és Technológiai Tervezési Intézet / Rama Electrica - Az elektromos vonat megvalósítása 1976 bronz emlékérem eredeti tokban (60mm) T:1 patina Romania 1976. Transport Research and Technological Planning Institute / Rama Electrica - Realization of the electric train 1976 (Institutul de Cercetari si Proiectari Tehnologice in Transporturi / Rama Electrica - Realizarea trenului electric automotor 1976) bronze medallion in original case (60mm) C:UNC patina
33190.

Románia 1976. "Közlekedési Kutatási és Technológiai Tervezési Intézet / Rama Electrica - Az elektromos vonat megvalósítása 1976" bronz emlékérem eredeti tokban (60mm) T:1 patina Romania 1976. "Transport Research and Technological Planning Institute / Rama Electrica - Realization of the electric train 1976 (Institutul de Cercetari si Proiectari Tehnologice in Transporturi / Rama Electrica - Realizarea trenului electric automotor 1976)" bronze medallion in original case (60mm) C:UNC patina

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Románia ~1980-1990. Filatéliai Kiállítás 6xklf filatélia témájú eloxált, festett kétoldalas Al emlékérem T:1,1- ragasztásnyom Romania 1980-1990. Expozitia Filatelica 6xdiff philatelic theme anodized, painted double sided Al commemorative medallions C:UNC,AU sticking mark
33191.

Románia ~1980-1990. "Filatéliai Kiállítás" 6xklf filatélia témájú eloxált, festett kétoldalas Al emlékérem T:1,1- ragasztásnyom Romania '1980-1990. "Expozitia Filatelica" 6xdiff philatelic theme anodized, painted double sided Al commemorative medallions C:UNC,AU sticking mark

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Svájc 1891. A Svájci Konföderáció alapításának 600. évfordulója kétoldalas Al emlékérem (50mm) T:2 ly. Switzerland 1891. 600th anniversary of the founding of the Swiss Confederation two-sided Al commemorative medallion (50mm) C:XF hole
33192.

Svájc 1891. "A Svájci Konföderáció alapításának 600. évfordulója" kétoldalas Al emlékérem (50mm) T:2 ly. Switzerland 1891. "600th anniversary of the founding of the Swiss Confederation" two-sided Al commemorative medallion (50mm) C:XF hole

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Svájc 1897. Brüsszeli Nemzetközi Világkiállítás / Leopold II kétoldalas fém emlékérem (55mm) T:2 szenny. Switzerland 1897. International Exposition Brussels Tervueren two-sided metal commemorative medallion (50mm) C:XF dirty
33193.

Svájc 1897. "Brüsszeli Nemzetközi Világkiállítás / Leopold II" kétoldalas fém emlékérem (55mm) T:2 szenny. Switzerland 1897. "International Exposition Brussels Tervueren " two-sided metal commemorative medallion (50mm) C:XF dirty

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Svájc 2022. Helvetia 2022 Lugano zománcozott fém plakett, hátoldalán OMEA gyártói jelzéssel, eredeti, de kissé sérült Corinphila Auktionen karton díszdobozban (58x100mm) T:1 Switzerland 2022. Helvetia 2022 Lugano enamelled metal plaque with OMEA makers mark on the back, in original, but little damaged Corinphila Auktionen cardboard box (58x100mm) C:UNC
33194.

Svájc 2022. "Helvetia 2022 Lugano" zománcozott fém plakett, hátoldalán "OMEA" gyártói jelzéssel, eredeti, de kissé sérült "Corinphila Auktionen" karton díszdobozban (58x100mm) T:1 Switzerland 2022. "Helvetia 2022 Lugano" enamelled metal plaque with "OMEA" maker's mark on the back, in original, but little damaged "Corinphila Auktionen" cardboard box (58x100mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft