Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 216

Németország DN Első lemezipari szakkiállítás és vásár kétoldalas Ag emlékérem (10,03g/0,800/30mm) T:1- (PP) Németország DN First southern german professional record industry exhibition and fair two-sided Ag commemorative medallion (10,03g/0,800/30mm) C:AU (PP)
33159.

Németország DN "Első lemezipari szakkiállítás és vásár" kétoldalas Ag emlékérem (10,03g/0,800/30mm) T:1- (PP) Németország DN "First southern german professional record industry exhibition and fair" two-sided Ag commemorative medallion (10,03g/0,800/30mm) C:AU (PP)

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Németország DN Elkötelezett partnerség - EU kétoldalas Ag emlékérem (10,02g/0,800/30mm) T:1- (PP) Németország DN Committed partnership - EU two-sided Ag commemorative medallion (10,02g/0,800/30mm) C:AU (PP)
33160.

Németország DN "Elkötelezett partnerség - EU" kétoldalas Ag emlékérem (10,02g/0,800/30mm) T:1- (PP) Németország DN "Committed partnership - EU" two-sided Ag commemorative medallion (10,02g/0,800/30mm) C:AU (PP)

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Németország DN Emlékezés a sok jóra egyoldalas öntött Al plakett erotikus jelenettel (52mm) T:2 Germany ND Erinnerung an die Guten Allen one sided cast Al plaque with erotic scene (52mm) C:XF
33161.

Németország DN "Emlékezés a sok jóra" egyoldalas öntött Al plakett erotikus jelenettel (52mm) T:2 Germany ND "Erinnerung an die Guten Allen" one sided cast Al plaque with erotic scene (52mm) C:XF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Németország DN WWF / Koala részben aranyozott, jelzett Ag emlékérem kapszulában (11g/0.999/26mm) T:PP ujjlenyomat, fo. Germany ND WWF / Koala partially gilt, hallmarked Ag medallion in capsule (11g/0.999/26mm) C:PP fingerprints, spotted
33162.

Németország DN "WWF / Koala" részben aranyozott, jelzett Ag emlékérem kapszulában (11g/0.999/26mm) T:PP ujjlenyomat, fo. Germany ND "WWF / Koala" partially gilt, hallmarked Ag medallion in capsule (11g/0.999/26mm) C:PP fingerprints, spotted

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Németország DN Daniel Sennert / Orvos, természettudós, vegyész 1572-1637 kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: W.Günzel (82mm) T:1- Germany ND Daniel Sennert / Doctor, naturalist, chemist 1572-1637 two-sided bronze commemorative medallion. Sign.: W.Günzel (82mm) C:AU
33163.

Németország DN "Daniel Sennert / Orvos, természettudós, vegyész 1572-1637" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: W.Günzel (82mm) T:1- Germany ND "Daniel Sennert / Doctor, naturalist, chemist 1572-1637" two-sided bronze commemorative medallion. Sign.: W.Günzel (82mm) C:AU

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Németország DN Dr. Christian Friedrich Samuel Hahnemann 1755-1843 / A homeopátia megalapítója kétoldalas, aranyozott kerámia emlékérem, a Meisseni Porcelánmanufaktúra jelzésével (50mm) T:1- kis repedés Germany ND Christian Friedrich Samuel Hahnemann MD 1755-1843 / Founder of Homeopathy two-sided, gilt commemorative ceramic medallion with Porcelain Manufactory of Meissens makers mark (50mm) C:AU small crack
33164.

Németország DN "Dr. Christian Friedrich Samuel Hahnemann 1755-1843 / A homeopátia megalapítója" kétoldalas, aranyozott kerámia emlékérem, a "Meisseni Porcelánmanufaktúra" jelzésével (50mm) T:1- kis repedés Germany ND "Christian Friedrich Samuel Hahnemann MD 1755-1843 / Founder of Homeopathy" two-sided, gilt commemorative ceramic medallion with "Porcelain Manufactory of Meissen's" maker's mark (50mm) C:AU small crack

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Németország / Lipcse DN. Egység, igazság és szabadság / Mi vagyunk a nép - lipcsei felkelés kétoldalas multicolor rátétes emlékérem kapszulában (40mm) T:1 (PP) Germany / Leipzig ND Eingkeit, Recht und Freiheit / Wir Sind das Volk - Demo in Leipzig two sided multicolor applique commemorial medallion in capsule (40mm) C:UNC (PP)
33165.

Németország / Lipcse DN. "Egység, igazság és szabadság / Mi vagyunk a nép - lipcsei felkelés" kétoldalas multicolor rátétes emlékérem kapszulában (40mm) T:1 (PP) Germany / Leipzig ND "Eingkeit, Recht und Freiheit / Wir Sind das Volk - Demo in Leipzig" two sided multicolor applique commemorial medallion in capsule (40mm) C:UNC (PP)

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Németország / NSZK 1975. Bad Salzungen 775-1975 kétoldalas Br emlékérem (40mm) T:1-,2 patina, ph, karc Germany / GFR 1975. Bad Salzungen 775-1975 two-sided Br commemorative medallion (40mm) C:AU,XF patina, edge error, scratch
33166.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Németország / NSZK 1984. Deutsche Welthungerhilfe - Bonn kétoldalas fém emlékérem (32mm) T:2 karc Germany / GFR 1984. Deutsche Welthungerhilfe - Bonn two-sided metal commemorative medallion (32mm) C:XF scratch
33167.

Németország / NSZK 1984. "Deutsche Welthungerhilfe - Bonn" kétoldalas fém emlékérem (32mm) T:2 karc Germany / GFR 1984. "Deutsche Welthungerhilfe - Bonn" two-sided metal commemorative medallion (32mm) C:XF scratch

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
NSZK 1955. Schweitzer Albert / 14. January 1955 kétoldalas bronz emlékplakett. Szign.: Bruno Eyerman (83mm) T:1-,2 erős patina FRG 1955. Albert Schweitzer / 14. January 1955 two-sided bronze commemorative plaque. Sign.: Bruno Eyerman (83mm) C:AU,XF strong patina
33168.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
NSZK 1979. Mildred Scheel / Német Rákellenes Segély kétoldalas fém emlékérem (30mm) T:1-  GFR 1979. Mildred Scheel / German Cancer Aid two-sided metal commemorative medallion (30mm) C:AU
33169.

NSZK 1979. "Mildred Scheel / Német Rákellenes Segély" kétoldalas fém emlékérem (30mm) T:1- GFR 1979. "Mildred Scheel / German Cancer Aid" two-sided metal commemorative medallion (30mm) C:AU

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
NSZK 1979. Mildred Scheel / Német Rákellenes Segély kétoldalas fém emlékérem (30mm) T:1- karc GFR 1979. Mildred Scheel / German Cancer Aid two-sided metal commemorative medallion (30mm) C:AU scratch
33170.

NSZK 1979. "Mildred Scheel / Német Rákellenes Segély" kétoldalas fém emlékérem (30mm) T:1- karc GFR 1979. "Mildred Scheel / German Cancer Aid" two-sided metal commemorative medallion (30mm) C:AU scratch

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft