Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 216

Németország 2008. Dr. Gerhard Dinger orvos és numizmatikus 70. születésnapja kétoldalas fém emlékérem (~72mm) T:2 Germany 2008. 70th Anniversary of Gerhard Dinger M.D. doctor and numismatic expert two-sided metal commemorative medallion (~72mm) C:XF
33147.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Németország DN Kiváló teljesítményért - Német Dolgozók Szövetsége Saarbrücken 1901 kétoldalas Ag emlékérem (10,09g/0,800/30mm) T:1-  Németország DN For excellent performance - Association of German Workers Saarbrücken 1901 two-sided Ag commeorative medallion (10,09g/0,800/30mm) C:AU
33148.

Németország DN "Kiváló teljesítményért - Német Dolgozók Szövetsége Saarbrücken 1901" kétoldalas Ag emlékérem (10,09g/0,800/30mm) T:1- Németország DN "For excellent performance - Association of German Workers Saarbrücken 1901" two-sided Ag commeorative medallion (10,09g/0,800/30mm) C:AU

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Németország DN Kiváló teljesítményért - Német Dolgozók Szövetsége Saarbrücken 1903 kétoldalas Ag emlékérem (10,10g/0,800/30mm) T:1- Németország DN For excellent performance - Association of German Workers Saarbrücken 1903 two-sided Ag commeorative medallion (10,10g/0,800/30mm) C:AU
33149.

Németország DN "Kiváló teljesítményért - Német Dolgozók Szövetsége Saarbrücken 1903" kétoldalas Ag emlékérem (10,10g/0,800/30mm) T:1- Németország DN "For excellent performance - Association of German Workers Saarbrücken 1903" two-sided Ag commeorative medallion (10,10g/0,800/30mm) C:AU

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Németország DN A munka becsülete / Bajor Ipartestület - sok éves hűséges szolgálatért kétoldalas, peremen jelzett Ag emlékérem, Carl Poellath - Schrobenhausen gyártói jellel. Szign.: Heinrich Wadere (50,98g/0,990/50mm) T:1- patina  Germany ND Ehre der Arbeit / Für Langjährige Treue Dienste vom Bayerischen Industriellen Verband two-sided, hallmarked Ag commemorative medallion with Carl Poellath - Schrobenhausen makers mark. Sign.: Heinrich Wadere (50,98g/0,990/50mm) C:AU patina
33150.

Németország DN "A munka becsülete / Bajor Ipartestület - sok éves hűséges szolgálatért" kétoldalas, peremen jelzett Ag emlékérem, "Carl Poellath - Schrobenhausen" gyártói jellel. Szign.: Heinrich Wadere (50,98g/0,990/50mm) T:1- patina Germany ND "Ehre der Arbeit / Für Langjährige Treue Dienste vom Bayerischen Industriellen Verband" two-sided, hallmarked Ag commemorative medallion with "Carl Poellath - Schrobenhausen" maker's mark. Sign.: Heinrich Wadere (50,98g/0,990/50mm) C:AU patina

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Németország DN A munka becsülete / Bajor Ipartestület - sok éves hűséges szolgálatért kétoldalas jelzett aranyozott Ag emlékérem. Szign.: Heinrich Wadere (51,05g/0,990/50mm) T:1- patina  Germany ND Ehre der Arbeit / Für Langjährige Treue Dienste vom Bayerischen Industriellen Verband two-sided, hallmarked Ag commemorative medallion. Sign.: Heinrich Wadere (51,05g/0,990/50mm) C:AU patina
33151.

Németország DN "A munka becsülete / Bajor Ipartestület - sok éves hűséges szolgálatért" kétoldalas jelzett aranyozott Ag emlékérem. Szign.: Heinrich Wadere (51,05g/0,990/50mm) T:1- patina Germany ND "Ehre der Arbeit / Für Langjährige Treue Dienste vom Bayerischen Industriellen Verband" two-sided, hallmarked Ag commemorative medallion. Sign.: Heinrich Wadere (51,05g/0,990/50mm) C:AU patina

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Németország DN Ehre der Arbeit kétoldalas, peremen jelzett Ag emlékérem, Carl Poellath - Schrobenhausen gyártói jellel. Szign.: Heinrich Wadere (51,02g/0,990/50mm) T:1- patina Germany ND Ehre der Arbeit two-sided, hallmarked Ag commemorative medallion with Carl Poellath - Schrobenhausen makers mark. Sign.: Heinrich Wadere (51,02g/0,990/50mm) C:AU patina
33152.

Németország DN "Ehre der Arbeit" kétoldalas, peremen jelzett Ag emlékérem, "Carl Poellath - Schrobenhausen" gyártói jellel. Szign.: Heinrich Wadere (51,02g/0,990/50mm) T:1- patina Germany ND "Ehre der Arbeit" two-sided, hallmarked Ag commemorative medallion with "Carl Poellath - Schrobenhausen" maker's mark. Sign.: Heinrich Wadere (51,02g/0,990/50mm) C:AU patina

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Németország DN. Albrecht Dürer: Imádkozó kezek alapján készült porcelán plakett a meisseni porcelánmanufaktúra jelzésével (102mm) papírtokban T:1 Germany ND. based on Albrecht Dürer: Praying Hands with the sign of Meissen porcelain manufactory (102mm) in paper case C:UNC
33153.

Németország DN. "Albrecht Dürer: Imádkozó kezek" alapján készült porcelán plakett a meisseni porcelánmanufaktúra jelzésével (102mm) papírtokban T:1 Germany ND. based on "Albrecht Dürer: Praying Hands" with the sign of Meissen porcelain manufactory (102mm) in paper case C:UNC

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Németország DN Paracelsus ezüstpatinázott Br emlékérem (40mm) T:1-,2
33154.

Németország DN "Paracelsus" ezüstpatinázott Br emlékérem (40mm) T:1-,2

Kikiáltási ár:
800 Ft
33155.

Kikiáltási ár:
800 Ft
33156.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Németország DN Vaillant partnerség cca. 1900 kétoldalas Ag emlékérem (10,06g/0,800/30mm) T:1- (PP) Németország DN partnership has a long tradition at Vaillant cca. 1900 two-sided Ag commeorative medallion (10,06g/0,800/30mm) C:AU (PP)
33157.

Németország DN "Vaillant partnerség cca. 1900" kétoldalas Ag emlékérem (10,06g/0,800/30mm) T:1- (PP) Németország DN "partnership has a long tradition at Vaillant cca. 1900" two-sided Ag commeorative medallion (10,06g/0,800/30mm) C:AU (PP)

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Németország DN Ipari és kereskedelmi kiállítás Rajna-Vesztfáliában egy német nemzeti művészeti kiállítással kombinálva Düsseldorfban 1902-ben kétoldalas Ag emlékérem (10,12g/0,800/30mm) T:1- Germany ND Industrial and Commercial Exhibition in Rhineland-Westphalia combined with a German National Art Exhibition in Düsseldorf in 1902 two-sided Ag commemorative medallion Industrie und gewerse ausstellung rheinland-westfalen verbunden mit einer deutsch-nationalen kunstausstellung düsseldorf 1902 (10,12g/0,800/30mm) T:AU
33158.

Németország DN "Ipari és kereskedelmi kiállítás Rajna-Vesztfáliában egy német nemzeti művészeti kiállítással kombinálva Düsseldorfban 1902-ben" kétoldalas Ag emlékérem (10,12g/0,800/30mm) T:1- Germany ND "Industrial and Commercial Exhibition in Rhineland-Westphalia combined with a German National Art Exhibition in Düsseldorf in 1902" two-sided Ag commemorative medallion "Industrie und gewerse ausstellung rheinland-westfalen verbunden mit einer deutsch-nationalen kunstausstellung düsseldorf 1902" (10,12g/0,800/30mm) T:AU

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft