Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 157

Berán Nándor (1889-1965) 1935. Magyar Vöröskereszt Ifjúsági Osztálya bronz kitüntetés, mellszalag nélkül A MAGYAR VÖRÖS KERESZT IFJÚSÁGI OSZTÁLYA / MACTE NOVA VIRTUTE PUER! (31mm) T:1-,2 patina / Hungary 1935. Youth Department of the Red Cross bronze decoration without ribbon. Sign.: Nándor Berán (31mm) C:AU,X patina
33415.

Berán Nándor (1889-1965) 1935. "Magyar Vöröskereszt Ifjúsági Osztálya" bronz kitüntetés, mellszalag nélkül "A MAGYAR VÖRÖS KERESZT IFJÚSÁGI OSZTÁLYA / MACTE NOVA VIRTUTE PUER!" (31mm) T:1-,2 patina / Hungary 1935. "Youth Department of the Red Cross" bronze decoration without ribbon. Sign.: Nándor Berán (31mm) C:AU,X patina

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Lányi Dezső (1879-1951) / Klett és Szeiler (vésnöküzem) 1913. Magyarországi Vas- és Fémmunkások Központi Szövetsége 1903-1913 bronz ovális jelvény (37x57mm) T:1-
33416.

Lányi Dezső (1879-1951) / Klett és Szeiler (vésnöküzem) 1913. "Magyarországi Vas- és Fémmunkások Központi Szövetsége 1903-1913" bronz ovális jelvény (37x57mm) T:1-

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Madarassy Walter (1909-1994) 1937. SOCIETAS REGIA MEDICORVM BVDAPESTINENSIS RECOLIT CENTENARIVM CONDITIONIS (A Budapesti Királyi Orvosegyesület Centenáriuma) fém gomblyuk jelvény (20mm) T:1- HV 1306.
33417.

Madarassy Walter (1909-1994) 1937. "SOCIETAS REGIA MEDICORVM BVDAPESTINENSIS RECOLIT CENTENARIVM CONDITIONIS (A Budapesti Királyi Orvosegyesület Centenáriuma)" fém gomblyuk jelvény (20mm) T:1- HV 1306.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Madarassy Walter (1909-1994) 1938. XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest bronz kitűző hátlapon Ludvig Bp. gyártói jelzéssel (23mm) T:1-,2
33418.

Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest" bronz kitűző hátlapon "Ludvig Bp." gyártói jelzéssel (23mm) T:1-,2

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Zsákodi Csiszér János (1883-1953) 1930. Sanctus Emericus Szent Imrét ábrázoló bronz jelvény (30mm) + Madarassy Walter (1909-1994) 1938. XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest jelvény (22mm) mindkettő LUDVIG gyártói jelzéssel + R zománcozott fém jelvény keresztábrázolással T:2
33419.

Zsákodi Csiszér János (1883-1953) 1930. "Sanctus Emericus" Szent Imrét ábrázoló bronz jelvény (30mm) + Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest" jelvény (22mm) mindkettő "LUDVIG" gyártói jelzéssel + "R" zománcozott fém jelvény keresztábrázolással T:2

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
1884. Magyar Tűzoltó Szövetség Szolgálati Érme X év után bronz kitüntetés (37mm) T:2  Hungary 1884. The Hungarian Fireman Association, X Years Service Medal bronze decoration (37mm) C:XF
33420.

1884. "Magyar Tűzoltó Szövetség Szolgálati Érme X év után" bronz kitüntetés (37mm) T:2 Hungary 1884. "The Hungarian Fireman Association, X Years Service Medal" bronze decoration (37mm) C:XF

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
10
~1910-1920. Krysztiniák J. tánct. (Krysztiniák József tánctanár) Amerikai emlék zománcozott bronz lemezjelvény (23x25mm) T:2 hajlott koszorú
33421.

~1910-1920. "Krysztiniák J. tánct. (Krysztiniák József tánctanár) Amerikai emlék" zománcozott bronz lemezjelvény (23x25mm) T:2 hajlott koszorú

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
~1910-1930. MOTESZ (Magyarországi Testedző Egyesületek Szövetsége) zománcozott Br jelvény BERÁN BPEST gyártói jelzéssel (14x12mm) T:1-
33422.

~1910-1930. "MOTESZ (Magyarországi Testedző Egyesületek Szövetsége)" zománcozott Br jelvény "BERÁN BPEST" gyártói jelzéssel (14x12mm) T:1-

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1911. Budapesti Turista Egyesület 1911 zománcozott bronz jelvény BERÁN N BUDAPEST gyártói jelzéssel (31mm) T:2 ph., tűtartó sérült, zománchiba
33423.

1911. "Budapesti Turista Egyesület 1911" zománcozott bronz jelvény "BERÁN N BUDAPEST" gyártói jelzéssel (31mm) T:2 ph., tűtartó sérült, zománchiba

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1914. Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem peremen jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2- ph., patina Hungary 1914. Silver Gallantry Medal, 2nd Class Ag decoration with hallmark on edge and ribbon. Sign.: Tautenhayn C:VF edge error, patina NMK 133.
33424.

1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" peremen jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2- ph., patina Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" Ag decoration with hallmark on edge and ribbon. Sign.: Tautenhayn C:VF edge error, patina NMK 133.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
~1920. Trianon festett bronz gyászjelvény (31x21mm) T:1-
33425.

~1920. "Trianon" festett bronz gyászjelvény (31x21mm) T:1-

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
1927. Délmagyarorsz. Húsiparosok Szövetségének I. Naggyűlése - H.M. Vásárhely (Hódmezővásárhely) 1927 IX. 4. zománcozott bronz jelvény (21mm) T:1-,2
33426.

1927. "Délmagyarorsz. Húsiparosok Szövetségének I. Naggyűlése - H.M. Vásárhely (Hódmezővásárhely) 1927 IX. 4." zománcozott bronz jelvény (21mm) T:1-,2

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft