https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 273

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Arany (Au/18k) fehér és sárga arany, 4 soros karkötő, h: 20 cm, nettó: 30 g, jelzett.
19000.

Arany (Au/18k) fehér és sárga arany, 4 soros karkötő, h: 20 cm, nettó: 30 g, jelzett.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 000 Ft
2 162,16
EUR
,
2 352,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Arany (14/Au) Fehérarany férfi karkötő, jelzett, nettó: 20,45g, Jelzett. D: 7 cm
19002.

Arany (14/Au) Fehérarany férfi karkötő, jelzett, nettó: 20,45g, Jelzett. D: 7 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
400 000 Ft
1 081,08
EUR
,
1 176,47
USD
Ajánlatok száma:
0
Arany (Au/14k) szecessziós stílusú fülbevaló, jelzett, tanzanittal ékítve, (1,1ct/2db) és 58 db brillel ékítve (össz: 0,305ct) bruttó: 3,3g
19003.

Arany (Au/14k) szecessziós stílusú fülbevaló, jelzett, tanzanittal ékítve, (1,1ct/2db) és 58 db brillel ékítve (össz: 0,305ct) bruttó: 3,3g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
380 000 Ft
1 027,03
EUR
,
1 117,65
USD
Ajánlatok száma:
0
14k arany eljegyzési gyűrű brilliáns csiszolású gyémánttal 0,24ct; 0,1 (8db) TWVS1, 2,04 g m: 51,5. Új, Tanusítvánnyal
19004.

14k arany eljegyzési gyűrű brilliáns csiszolású gyémánttal 0,24ct; 0,1 (8db) TWVS1, 2,04 g m: 51,5. Új, Tanusítvánnyal

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
360 000 Ft
972,97
EUR
,
1 058,82
USD
Ajánlatok száma:
0
14k Fehérarany eljegyzési gyűrű zafírral 0,32ct , brilliáns csiszolású gyémánttal 0,1ct Pink TWWSI, 2 g, m: 51,5. Új, tanusítvánnyal
19005.

14k Fehérarany eljegyzési gyűrű zafírral 0,32ct , brilliáns csiszolású gyémánttal 0,1ct Pink TWWSI, 2 g, m: 51,5. Új, tanusítvánnyal

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
360 000 Ft
972,97
EUR
,
1 058,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Arany (Au) 18k, fehérarany szoliter gyűrű 0,31 ct (VVS1, F, Very Good) brillel GIA tanúsítvánnyal, díszdobozban. br 3,7g m:48. A gyűrű mérete ötvös által állíttatható
19006.

Arany (Au) 18k, fehérarany szoliter gyűrű 0,31 ct (VVS1, F, Very Good) brillel GIA tanúsítvánnyal, díszdobozban. br 3,7g m:48. A gyűrű mérete ötvös által állíttatható

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
360 000 Ft
972,97
EUR
,
1 058,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Jacquet Girard 18K kézi felhúzós arany óra, 18K arany szíjjal jelzett, nettó 22g hátlapon karcos
19007.

Jacquet Girard 18K kézi felhúzós arany óra, 18K arany szíjjal jelzett, nettó 22g hátlapon karcos

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
320 000 Ft
864,86
EUR
,
941,18
USD
Ajánlatok száma:
0
Arany (Au) női karkötő, sárga arany, jelzett, h: 19 cm, nettó: 13,65g
19008.

Arany (Au) női karkötő, sárga arany, jelzett, h: 19 cm, nettó: 13,65g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
280 000 Ft
756,76
EUR
,
823,53
USD
Ajánlatok száma:
1
Arany (Au/14k) CHRIST design gyűrű, brillekkel, fehérarany, 15 db brillel ékítve (cca. 0,3ct) m: 51, bruttó: 7,1g
19009.

Arany (Au/14k) CHRIST design gyűrű, brillekkel, fehérarany, 15 db brillel ékítve (cca. 0,3ct) m: 51, bruttó: 7,1g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
240 000 Ft
648,65
EUR
,
705,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Arany (Au/14k) fehérarany gyűrű, 12 db brilliánssal ékítve, 0,6 ct, jelzett, m: 49, bruttó: 3,94g.
19010.

Arany (Au/14k) fehérarany gyűrű, 12 db brilliánssal ékítve, 0,6 ct, jelzett, m: 49, bruttó: 3,94g.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
220 000 Ft
594,59
EUR
,
647,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Ezüst (Ag) Bachruch teáskanna, jelzett, m: 27 cm, nettó: 791g
19011.

Ezüst (Ag) Bachruch teáskanna, jelzett, m: 27 cm, nettó: 791g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
200 000 Ft
540,54
EUR
,
588,24
USD
Ajánlatok száma:
0
Arany (Au/14k) fehérarany, virág formájú fehérarany gyűrű, brillekkel ékítve, (össz. ct. : 0,195 ct) Jelzett. M: 50, bruttó: 1,91 g
19012.

Arany (Au/14k) fehérarany, virág formájú fehérarany gyűrű, brillekkel ékítve, (össz. ct. : 0,195 ct) Jelzett. M: 50, bruttó: 1,91 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
200 000 Ft
540,54
EUR
,
588,24
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz