cca 1970-1980 Székely László (1932-) díszlettervező tervei, rajzai, grafikái össz. 8 db, többek közt a Hotel Duna Intercontinental Budapest randevúbár-pub 2 db egyedi rajzú beépítési terve. Klf. technikák, papír, többségében jelzett. Részben kissé sérült. 27x40,5 és 47x70 cm közötti méretekben
1982-2001 2 db vasúti emléktárgy, sín metszet 1982 St GOtthard vasút és 2001 Szlovén-magyar vasút megnyitásának emlékére. / 2 railways commemorative object St Gotthard Bahn, Slovenian-Hungarian railways
cca 1985 Keresztury Dezső (1904-1996) író, költő, korábbi politikus autográf verses sorai feleségének, Keresztury Máriának, a fraknói várat ábrázoló levelezőlapon: "Mindent simán leróva megérkeztünk Fraknóba: üdvözölnek az ősök s a régi ismerősök (...)". Keresztury Dezső autográf aláírásával.
2005 Gálvölgyi János levélváltása Sívó Emil színházi rendezővel, melyben annak Kossuth díjához gratulál, megemlítve Heti Hetes-beli szereplését, valamint Gálvölgyi autográf válasza