https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 260

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1895 Henrietta Rae (1859-1928) festménye után: Psyche Vénusz trónja előtt. Nyomat, papír. Jelzett a nyomaton. Feltekerve, kissé sérült. 49x76,5 cm
15021.

1895 Henrietta Rae (1859-1928) festménye után: Psyche Vénusz trónja előtt. Nyomat, papír. Jelzett a nyomaton. Feltekerve, kissé sérült. 49x76,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
0
1895 Ország-Világ XVI. évfolyam 21. és 22. szám
15022.

1895 Ország-Világ XVI. évfolyam 21. és 22. szám

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
1895 Ország-Világ XVI. évfolyam 7. és 10. szám
15023.

1895 Ország-Világ XVI. évfolyam 7. és 10. szám

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
1897 Francesco Vinea (1845-1902) festménye után: A szerelem tavasza (Printemps damour). Nyomat, papír. Blechinger&Leykauf kiadása. Jelzett a nyomaton. Feltekerve, lap széle kissé sérült. 41x74 cm
15024.

1897 Francesco Vinea (1845-1902) festménye után: A szerelem tavasza (Printemps d'amour). Nyomat, papír. Blechinger&Leykauf kiadása. Jelzett a nyomaton. Feltekerve, lap széle kissé sérült. 41x74 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
EUR
,
11,18
USD
Ajánlatok száma:
0
1898 Mezőtúr két hangversenyre szóló meghívó, vegyes állapotban
15025.

1898 Mezőtúr két hangversenyre szóló meghívó, vegyes állapotban

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
1899 Családi kép (nagymama unokákkal), keményhátú kabinetfotó Uher Ödön budapesti műterméből, tetején vágott, hátoldalán ragasztásnyomok, 18x11 cm
15026.

1899 Családi kép (nagymama unokákkal), keményhátú kabinetfotó Uher Ödön budapesti műterméből, tetején vágott, hátoldalán ragasztásnyomok, 18x11 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1900 Magyar Királyi Államvasutak. Az üzletvezetőségek vonalbeosztása és kilométerhossza. Szakadt, sérült. 22 p.
15027.

cca 1900 Magyar Királyi Államvasutak. Az üzletvezetőségek vonalbeosztása és kilométerhossza. Szakadt, sérült. 22 p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
EUR
,
26,47
USD
Ajánlatok száma:
0
1902 Meghívó az Adai Jótékonycélú Szerb Nőegylet által rendezett színi előadásra két nyelven
15028.

1902 Meghívó az Adai Jótékonycélú Szerb Nőegylet által rendezett színi előadásra két nyelven

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
1902 Árjegyzék Schunda V. József cs. és kir. szállító szabadalmazott hangszergyárából, 80p
15029.

1902 Árjegyzék Schunda V. József cs. és kir. szállító szabadalmazott hangszergyárából, 80p

 
Eladva
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
EUR
,
41,18
USD
Ajánlatok száma:
7
Bad Kochel 1904 Dekoratív litho levélpapír
15030.

Bad Kochel 1904 Dekoratív litho levélpapír

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
1905 A Könyves Kálmán páholynak 1905. évi március hó 25-én tartott nővérmunkája, 38p
15031.

1905 A Könyves Kálmán páholynak 1905. évi március hó 25-én tartott nővérmunkája, 38p

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
3
1908 Zeneakadémiai előkészítő tanfolyam hirdetmény 23x30 cm Beszakadással 2 db
15032.

1908 Zeneakadémiai előkészítő tanfolyam hirdetmény 23x30 cm Beszakadással 2 db

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz