Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 279

Pro-Phylactic amerikai Art Deco hajkefe, jelzett, szép állapotban, 11x6cm
11300.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
11301.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Likőrös készlet. XIX.sz. zománcozott fém, kézzel festett, 6 db pohár + kiöntő/váza 23 cm, 6 cm / Liquor set. 19th century enameled metal.
11302.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,35
55,88
11303.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
11304.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Olvashatatlan jelzéssel: Antik kínai fametszet. Üvegezett keretben. 20x29 cm
11305.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,68
27,94
Olaj ecettartó, üvegbetétek nélkül, ezüstözött alpakka, kopásokkal, m: 29 cm
11306.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,68
27,94
Nagyméretű hegyikristály, ásvány asztali dísz, 6x8x16cm
11307.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
58 darabos vegyes ásvány, fosszília gyűjtemény, szépen egyesével tárolva, nagyrészt feliratozva. (Amoniteszek, kacoxenit, glauberit, stroncianit, Oppelia aspidoides, albit, stb.)
11308.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Vadász fali dísz. Réztál fácán mintával, agancs. 26 cm
11309.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Teáskanna. Alpakka, fa fogóval, Jelzett. 25 cm
11310.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Vanadinit, nagyméretű ásvány, 9x10x11cm
11311.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
19,12

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft