Design - divat

Tételek száma: 85

Barna alapon nagy stóla, 180x68 cm
11730.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Lila stóla, széle hímzett, 90x225 cm
11731.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Givenchy III. 1980 körül, Eau de Toilette ,,parfüm, originál sérült dobozban, 120ml
11732.

Givenchy III. 1980 körül, Eau de Toilette ,,parfüm", originál sérült dobozban, 120ml

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Gianfranco Ferré bőr női táska, jelzett, állítható vállpánttal, használt, megkímélt állapotban, 30x25 cm
11733.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Mazzini Firenze női kézi táska, jelzett, újszerű állapotban, 30x23 cm
11734.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Burberry retró bőr női táska, jelzett, használt, megkímélt állapotban, 27x23 cm
11735.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Renato Balestra velúr női válltáska, jelzett, megkímélt állapotban (a márkajel varrása részben elvált), 35x30 cm
11736.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Antik marhabőr koffer jó állapotban. 75x44x28 cm
11737.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Krokodilbőr női táska, megkímélt állapotban, 29x23 cm
11738.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
O bag lazacszínű női táska, használt állapot, 37x28 cm
11739.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Krokodilmintás bőr-velúr olasz női táska, jelzett, használt állapotban, 38x30 cm
11740.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Olasz krokodilbőr női táska jó állapotban 40x30 cm
11741.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,68
27,94

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft