Design - divat

Tételek száma: 85

Fördős László (1938- ): Iparművész hatágú gyertyatartó. Fém, jelzett, kopásokkal m: 29 cm  1960-ban kezdte meg a művészeti tanulmányok a Dési Huber István önképzőkörben, Laborcz Ferenc szobrászművész irányítása alatt, ahol 1966-ig tanult. 1970-től ötvös szakismereti tanulmányokat is folytatott.  1971-89 között használati tárgyakat tervez, készít és forgalmaz a Képcsarnok és az Iparművészeti Vállalat hálózatán keresztül. 1978 óta a Művészeti Alap. 1993-tól a Magyar Képző és Iparművészek Szövetsége, 1994-2002 között a Gesellschaft für Goldschmiedekunst tagja. 1994 és 2002 között a Fördős Műhelygalériát működtette.
11706.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Marita Voigt terve, Alex sorozat, 1970 körül, német design ólomkristály váza. Több rétegű, optikailag díszített üveg. Jelzés nélkül, hibátlan, 13x13x22 cm / DDR Design, big Alex vase, resin crystal, design Marita Voigt, crystal glass, blue, large, rare!   Az NDK formatervezés egyik ikonja, amelyet Marita Voigt készített a Harzkristall számára a hetvenes évek elején. Nehéz nem úgy tekinteni a lencse fazettáinak térrobbanására, mint egy - tudatos vagy tudattalan - kommentárra az NDK szűkösségéről és szomorúságáról ebben az időszakban.  / Its an icon of GDR design made by Marita Voigt for Harzkristall in the early Seventies. Its difficult not to see this explosion of space by the lense facets as a - conscious or inconscious - commentary about the narrowness and sadness of the GDR in this period.
11707.

Marita Voigt terve, Alex sorozat, 1970 körül, német design ólomkristály váza. Több rétegű, optikailag díszített üveg. Jelzés nélkül, hibátlan, 13x13x22 cm / DDR Design, big Alex vase, resin crystal, design Marita Voigt, crystal glass, blue, large, rare! Az NDK formatervezés egyik ikonja, amelyet Marita Voigt készített a Harzkristall számára a hetvenes évek elején. Nehéz nem úgy tekinteni a lencse fazettáinak térrobbanására, mint egy - tudatos vagy tudattalan - kommentárra az NDK szűkösségéről és szomorúságáról ebben az időszakban. / It's an icon of GDR design made by Marita Voigt for Harzkristall in the early Seventies. It's difficult not to see this explosion of space by the lense facets as a - conscious or inconscious - commentary about the narrowness and sadness of the GDR in this period.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Nagyméretű Chribska cseh művészi üveg tál / asztaldísz. Terv: Josef Hospodka, Sommerso blue/pink // királykék/rózsaszín, kézzel készített üveg. Jelzés nélkül, Bohémia, hibátlan, 15x15x11,5 cm
11708.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Nagyméretű Chribska cseh művészi üveg tál / asztaldísz. Terv: Josef Hospodka, Sommerso blue/green // királykék/zöld, kézzel készített üveg. Jelzett: Bohémia, hibátlan, 31,5x12x11 cm
11709.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Montblanc Meisterstück (No 146) töltőtoll újszerű állapotban, eredeti dobozában, garanciapapírral, hozzá egy doboz tinta
11710.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
294,12
Hugo Boss Cashmere-touch Delaware Slim Fit prémium férfi farmer nadrág vadonatúj állapotban, bolti készletből, nagyon kedvező áron. W40/L32
11711.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
11712.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Hugo Boss Delaware Slim Fit prémium férfi farmer nadrág vadonatúj állapotban, bolti készletből, nagyon kedvező áron. W30/L32
11713.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Polo Ralph Lauren férfi teniszpóló Custom fit M-es. Új, eredeti csomagolásban
11714.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Polo Ralph Lauren férfi teniszpóló Custom fit S-es. Új, eredeti csomagolásban
11715.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Polo Ralph Lauren férfi teniszpóló Custom fit L-es. Új, eredeti csomagolásban
11716.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
11717.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft