https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Vallás

Tételek száma: 39

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Sullay István: A kultúrharcz és a római pápa tévmentessége a lelkiismeret és állam szempontjából. Eger, 1880, Érseki Lyceum ny., XX p.+ 21-504 p.+(2) p. Átkötött félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kopott gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.
17410.

Sullay István: A kultúrharcz és a római pápa tévmentessége a lelkiismeret és állam szempontjából. Eger, 1880, Érseki Lyceum ny., XX p.+ 21-504 p.+(2) p. Átkötött félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kopott gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
8
Giacomo Balmes Prete: Il protestantesimo paragonato col cattolicismo nelle sue realzioni con la civiltá Europea. Vol. I-II. Opera di - - . Tradotta in italiano dal cardinale A. Orioli. Napoli, 1859., Francesco Rossi-Romano Editore, VI+423+1; 419+1 p. Egybeköve. Olasz nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, pár lapszélen folttal, néhány lap sarkán szamárfüllel.
17411.

Giacomo Balmes Prete: Il protestantesimo paragonato col cattolicismo nelle sue realzioni con la civiltá Europea. Vol. I-II. Opera di - - . Tradotta in italiano dal cardinale A. Orioli. Napoli, 1859., Francesco Rossi-Romano Editore, VI+423+1; 419+1 p. Egybeköve. Olasz nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, pár lapszélen folttal, néhány lap sarkán szamárfüllel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Fejér György: Institutiones theologicae ac dogmaticae. Tomus Tertius. Buda, 1811, Typis Regiae Universitatis Hungariae. Papírkötés, sérült gerinccel, foltos címlappal, helyenként kissé foltos lapokkal.
17412.

Fejér György: Institutiones theologicae ac dogmaticae. Tomus Tertius. Buda, 1811, Typis Regiae Universitatis Hungariae. Papírkötés, sérült gerinccel, foltos címlappal, helyenként kissé foltos lapokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
A Jordánszky-kódex. Magyar nyelvű bibliafordítás a XVI. század elejéről (1516-1519). Az esztergomi főszékesegyházi könyvtárban őrzött MSS. II. 1. jelzetű kódex szövegének olvasata. jó állapotban.
17413.

A Jordánszky-kódex. Magyar nyelvű bibliafordítás a XVI. század elejéről (1516-1519). Az esztergomi főszékesegyházi könyvtárban őrzött MSS. II. 1. jelzetű kódex szövegének olvasata. jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
5
Némethy, Ludovicus: Series Parochiarum et Parochorum Archi-Diocesis Strigoniensis. Strigonii, 1894, Typis Gustavi Buzárovits, VII+2+1064 p. Latin nyelven. Átkötött egészvászon-kötés, bekötött papírborítóval, jó állapotban.
17414.

Némethy, Ludovicus: Series Parochiarum et Parochorum Archi-Diocesis Strigoniensis. Strigonii, 1894, Typis Gustavi Buzárovits, VII+2+1064 p. Latin nyelven. Átkötött egészvászon-kötés, bekötött papírborítóval, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Révay József: Zarándokút a szenthelyekre. Bp., 1933, Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, a borítón kopásnyomokkal.
17415.

Révay József: Zarándokút a szenthelyekre. Bp., 1933, Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, a borítón kopásnyomokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
[Zschokke, Johann Heinrich Daniel (1771-1848)]: Áhítatosság óráji a valódi kereszténységnek és a házi isteni tiszteletnek előmozdítására. 3. rész. Buda, 1829., M. Kir. Universitas betüivel, 571+2 p. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötés, a borítón kopásnyomokkal, a táblákon sérülésekkel, a gerincen címkenyomokkal, possessori bejegyzésekkel.
17416.

[Zschokke, Johann Heinrich Daniel (1771-1848)]: Áhítatosság' óráji a' valódi kereszténységnek és a' házi isteni tiszteletnek előmozdítására. 3. rész. Buda, 1829., M. Kir. Universitas betüivel, 571+2 p. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötés, a borítón kopásnyomokkal, a táblákon sérülésekkel, a gerincen címkenyomokkal, possessori bejegyzésekkel.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
1
Melcher Alajos: Levelek egy fiatal lelkészhez I-II. Fordította Dr. Kiss János. Temesvárott, 1887, Csanád-Egyházmegyei sajtó ny. Korabeli kissé sérült félvászon kötés, néhány ceruzás firkával
17417.

Melcher Alajos: Levelek egy fiatal lelkészhez I-II. Fordította Dr. Kiss János. Temesvárott, 1887, Csanád-Egyházmegyei sajtó ny. Korabeli kissé sérült félvászon kötés, néhány ceruzás firkával

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
M. LAbbé Bougaud: Histoire de Sainte Monique. Paris, 1866., Libraire V. Poussielgue et Fils, 1 (címkép) t. + XLII+512 p. Francia nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopott borítóval, márványozott lapélekkel, néhány lapon aláhúzással, régi intézményi bélyegzővel, névbejegyzéssel.
17418.

M. L'Abbé Bougaud: Histoire de Sainte Monique. Paris, 1866., Libraire V. Poussielgue et Fils, 1 (címkép) t. + XLII+512 p. Francia nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopott borítóval, márványozott lapélekkel, néhány lapon aláhúzással, régi intézményi bélyegzővel, névbejegyzéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Bartoli: De nativa et peculiari indole concordatorum apud scholasticos interpretes. Roma, 1883. Kézzel írt másolata. Korabeli félbőr kötésben.
17419.

Bartoli: De nativa et peculiari indole concordatorum apud scholasticos interpretes. Roma, 1883. Kézzel írt másolata. Korabeli félbőr kötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Havasy Gyula: A magyar katolikusok szenvedései 1944-1989. Bp., 1990, szerzői kiadás, 443 p. Kiadói papírkötés.
17420.

Havasy Gyula: A magyar katolikusok szenvedései 1944-1989. Bp., 1990, szerzői kiadás, 443 p. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
EUR
,
8,24
USD
Ajánlatok száma:
1
Vercruysse Bruno: Új és gyakorlati elmélkedések a mi urunk Jézus Krisztus életéből, az év minden napjára. Magyarra átdolgozta: Tóth Mike. II. köt. Kalocsa, 1912, k.n., 692+(4) p. Átkötött egészvászon-kötésben, néhány lapon kisebb lapszéli ázásnyomokkal.
17421.

Vercruysse Bruno: Új és gyakorlati elmélkedések a mi urunk Jézus Krisztus életéből, az év minden napjára. Magyarra átdolgozta: Tóth Mike. II. köt. Kalocsa, 1912, k.n., 692+(4) p. Átkötött egészvászon-kötésben, néhány lapon kisebb lapszéli ázásnyomokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz