Könyvek: Utazás, helytörténet Tételek száma: 177
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2741825
16424
434
Books: Travelling, Local History
Mészáros József: Nagy-Magyarország- Emlékmű. Nagykanizsa., 2003, Magyar Szellemi Örökség Műhely. Papírborítóval, jó állapotban 2586547
16425
434
Magyarországi utazások / Journeys Around Hungary Bp., 2012. Éghajlat. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval. csomagolt, új állapotban 2744451
16426
434
Bölöni Farkas Sándor: Napnyugati utazás. Napló. Budapest, én, Helikon. Irodalmi. Kiadói egészvászon kötés, papírborítóval, jó állapotban. 2442855
16427
434
Török Ferenc: Fegyverük a sport. A Budapesti Honvéd fél évszázada. Bp, 1999, Budapesti Honvéd Egyesület. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. 2523664
16428
434
Ágai Kis András - Liszkay Gábor Levente: Ezüstös aranykor. Bp., 2008, Prexton. Bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. 2523618
16429
434
Jocha Károly: Bronzérmes győztesek. Bp., 2010, Geo sport. Kiadói kartonált papírkötés. 2523625
16430
434
Jocha Károly: Siker vagy kudarc az olimpiai ezüstérem? Bp., 2007, Geo-Sport. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. 1250278
16431
434
Zeitschrift des Deutschen und Österreichisen Alpenverein. München, 1909 Képekkel illusztrált kiadvány. Az egyik térkép hiányzik. Kissé hibás egészvászon kötésben. 2586271
16432
434
Magyarországi utazások / Journeys Around Hungary Bp., 2012. Éghajlat. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval. új állapotban. 2586274
16433
434
Magyarországi utazások / Journeys Around Hungary Bp., 2012. Éghajlat. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval. csomagolt, új állapotban 2586549
16434
434
Magyarországi utazások / Journeys Around Hungary Bp., 2012. Éghajlat. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval. csomagolt, új állapotban 2685622
16435
434
Magyarország helységnévtára 1941. Szerkeszti és kiadja: A Magyar Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1941, Hornyánszky. Újrakötött félvászon kötés, jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft