A parasztság Magyarországon a kapitalizmus korában I-II. kötet. Szerk.: Szabó István. Bp., 1965., Akadémiai Kiadó. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötések, kiadói papír védőborítóban, a papírborítók kopottak, a II. kötet papírborítójának hátoldalán hiánnyal.