https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Történelem

Tételek száma: 97

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Orbán Sándor: Két agrárforradalom Magyarországon. (Demokratikus és szocialista agrárátalakulás 1945-1961.) Bp.,1972., Akadémiai Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
16547.

Orbán Sándor: Két agrárforradalom Magyarországon. (Demokratikus és szocialista agrárátalakulás 1945-1961.) Bp.,1972., Akadémiai Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Lévai Jenő: Raoul Wallenberg regényes élete, hősi küzdelmei, rejtélyes eltűnésének titka. Harmadik kiadás. Reprint, Bp, 1988, AKV-MAECENAS. Kiadói kartonált papírkötésben.
16548.

Lévai Jenő: Raoul Wallenberg regényes élete, hősi küzdelmei, rejtélyes eltűnésének titka. Harmadik kiadás. Reprint, Bp, 1988, AKV-MAECENAS. Kiadói kartonált papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Flavius, Josephus: A zsidó háború. Függelékül: Flavius Josephus önéletrajza. Ford.: Révay József. Bp., 1964, Gondolat. Ötödik kiadás. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben.
16549.

Flavius, Josephus: A zsidó háború. Függelékül: Flavius Josephus önéletrajza. Ford.: Révay József. Bp., 1964, Gondolat. Ötödik kiadás. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Szent István. Első nagy királyunk élete és alkotásai. Hóman Bálint, Csapody Csaba, Bakács István János, Nevelős Ágoston, Ember Győző, Belitzky János és Guillemot Katalin tanulmányai. Bp., 1938, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 88+(8) p. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, jó állapotban.
16550.

Szent István. Első nagy királyunk élete és alkotásai. Hóman Bálint, Csapody Csaba, Bakács István János, Nevelős Ágoston, Ember Győző, Belitzky János és Guillemot Katalin tanulmányai. Bp., 1938, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 88+(8) p. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Radnóti Sándor: Az üvegalmárium. A magyar korona helye. Bp., 2011, Noran Libro. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16551.

Radnóti Sándor: Az üvegalmárium. A magyar korona helye. Bp., 2011, Noran Libro. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Gáspárné Bartha Sarolta: Tegnaptól holnapig. Kirakójáték - fényképalbum. DEDIKÁLT! Miskolc, én., Szerzői - Miskolci Kulturális Menedzser Iroda. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16552.

Gáspárné Bartha Sarolta: Tegnaptól holnapig. Kirakójáték - fényképalbum. DEDIKÁLT! Miskolc, én., Szerzői - Miskolci Kulturális Menedzser Iroda. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
2
Ozorai Pipo emlékezete. Szerk.: Vadas Ferenc. Szekszárd, 1987, Múzeumi Füzetek. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16553.

Ozorai Pipo emlékezete. Szerk.: Vadas Ferenc. Szekszárd, 1987, Múzeumi Füzetek. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
1
Pethő Tibor: A Magyar Nemzet története. 1938-2018. Bp., 2018, Jaffa. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
16554.

Pethő Tibor: A Magyar Nemzet története. 1938-2018. Bp., 2018, Jaffa. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Szamosközy István: Erdély története. (1598-1599, 1603). Vál., a bevezetést és a jegyzeteket írta: Sinkovics István. Bp., 1981, Európa. Kiadói papírkötés.
16555.

Szamosközy István: Erdély története. (1598-1599, 1603). Vál., a bevezetést és a jegyzeteket írta: Sinkovics István. Bp., 1981, Európa. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Ursula Tammusino: A szerelem gyermekei. Ford.: Szász Andrea. Bp., 1996, Merhávia. Kiadói kartonált papírkötés.
16556.

Ursula Tammusino: A szerelem gyermekei. Ford.: Szász Andrea. Bp., 1996, Merhávia. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Csorba Sándor: Szemere Bertalan neveltetése és pályakezdése (1812-1838). Borsod-Miskolci Irodalomtörténeti Füzetek 14. Miskolc, 1984, Miskolci Városi Könyvtár Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
16557.

Csorba Sándor: Szemere Bertalan neveltetése és pályakezdése (1812-1838). Borsod-Miskolci Irodalomtörténeti Füzetek 14. Miskolc, 1984, Miskolci Városi Könyvtár Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Hámori László: Károlyi Mihály, a földosztó. Böhm Vilmos előszavával. (Bp.,1946,) Népszava, 32 p. Fekete-fehér fotók. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzésekkel.
16558.

Hámori László: Károlyi Mihály, a földosztó. Böhm Vilmos előszavával. (Bp.,1946,) Népszava, 32 p. Fekete-fehér fotók. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzésekkel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz