Könyvek: Sport, sakk, hegymászás

Tételek száma: 22

Pongrácz György: A bamba. Deák Ferenc életregénye. Bp.,1992, SZAC. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, az elülső borítón gyűrődésnyommal. A focista, Deák Ferenc Bamba (1922-1998) aláírásával.
16446.

Pongrácz György: A bamba. Deák Ferenc életregénye. Bp.,1992, SZAC. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, az elülső borítón gyűrődésnyommal. A focista, Deák Ferenc 'Bamba' (1922-1998) aláírásával.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Bukh, Niels: Dán egyszerű és sportgimnasztika vezérkönyve. Átdolgozta és a Szt. László Gimnázium fedettuszoda javára kiadta: Király Dezső. Bp., 1938, Springer-ny. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
16447.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
16448.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Messner, Reinhold: A cél: a Mount Everest. Világjárók 155. Bp., 1984, Gondolat. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16449.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
16450.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
16451.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
16452.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Gallov Rezső: Londoni olimpiák 1908 -1948 - 2012. Bp., 2011, Kossuth. Kiadói papírkötés. A szerző, Gallov Rezső (1936- ) edző, újságíró, sportvezető által DEDIKÁLT példány!
16453.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Balázs D. Oszkár - M. Szabó Imre: Magyarok a Kilimandzsárón. H.n., 1985, Népszava. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
16454.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Polgár László: Nevelj zsenit! Farkas Endre interjúi Zsuzsa, Zsófi, és Judit válogatott versenyjátszmái. Szerk.: Bakonyi Péter. Bp.,1989, Interart. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, foltos.
16455.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Ez történt Rómában. (A XVII. Nyári Olimpiai Játékok krónikája). Bp., 1960, Sport. Kiadói gyűrött papírkötés, kopottas állapotban.
16456.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Molnár Géza: Korszerű országúti kerékpárversenyzés. Bp., 1953., Sport. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, kopott, kissé foltos borítóval, a hátsó borító hiányzik a gerince javított. Megjelent 2100 példányban.
16457.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft