Pest-budai rézmetszők a 19. században. Bp., 1980, Zrínyi. Minikönyv, s... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/434/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Minikonyvek~1000019/Pest-budai-rezmetszok-a-19-szazadban-Bp-1980-Zrinyi-Minikonyv-szamozott-peldany-ill~II2807696
2807696
17462
434
Books: Minibooks
Leírás: Pest-budai rézmetszők a 19. században. Bp., 1980, Zrínyi. Minikönyv, számozott példány, illusztrált, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban.
: karap_norbert