Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 269

17556.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Toró Tibor: Bolyai János temesvári ,,új, más világa (1823. november 3.) emlékére. Csíkszereda, 2003, Magister Kiadó. Magyar, angol, német, román nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban, A Romániai Magyar Pedagógusok Szövetsége ajándéka bélyegzővel. Megjelent 500 példányban.
17557.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Petőfi Sándor költeményei I-IV. (Két kötetben.) Bp., 1888, Athenaeum. 442+2+405+XII; 427+X+375+VIII p. Harmadik teljes kiadás. Kiadói aranyozott, festett, egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítókkal, a II. kötet gerince javított, az I. kötetből a címkép hiányzik és 1 lap kijár.
17558.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
M. Makkai Piroska-Weszely Tibor: Fiú és Apa. Bolyai János és Bolyai Farkas életéből fába metszette Makkai Piroska. A kísérőszöveget írta: Written by Weszely Tibor. Son and Father. From the lives of János Bolyai and Farkas Bolyai. Woodcuty by Piroska M. Makkai. Written by Tibor Weszely. [Bp.], 2003., Válasz. Magyar és angol nyelven. Kiadói kemény-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17559.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
A Napkelet Lexikona. I-II. köt. Bp., 1927, Magyar Irodalmi Társaság, VII+(1)+740 p.+ 23 t. + 7 térkép (színes, kihajtható); 738 p.+ 34 t. + 5 térkép (színes, kihajtható). Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, javított gerinccel, kissé sérült borítóval.
17560.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
17561.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Bókay Antal: Bevezetés az irodalomtudományba. Osiris Tankönyvek. Bp., 2006, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés.
17562.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
17563.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
17564.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15
Mozgó film I. évf. 1. szám. A Balázs Béla Studió műhelykiadványa. Bp., 1984, Lapkiadó Vállalat, 349+(1) p. Kiadói papírkötés.
17565.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Kazinczy Ferencz eredeti munkái Első kötet. A M. T. T. megbízásából összeszedték Bazja és Schedel. Buda, 1836., M. Kir. Egyetem betüivel, XIX+1+304 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, a hátsó kötéstábla levált, foltos lapokkal, a címlapon gyűrődésekkel, megviselt állapotban.
17566.

Kazinczy Ferencz eredeti munkái Első kötet. A' M. T. T. megbízásából összeszedték Bazja és Schedel. Buda, 1836., M. Kir. Egyetem' betüivel, XIX+1+304 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, a hátsó kötéstábla levált, foltos lapokkal, a címlapon gyűrődésekkel, megviselt állapotban.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Kőrössi P. József: Lomtalanítva. Régi és új versek (1969-1996). Bp., 1996, Pesti Szalon. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17567.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft