Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 24
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2809631
10662
434
Ex libris - small-graphics
Haranghy Jenő (1894-1951): 2 db illusztráció. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton 15x11 cm 2809632
10663
434
Ex libris - small-graphics
cca 1920 Egy aktus. 6 db pornográf grafika egy lapon Nyomat. 43x34 cm 2809633
10664
434
Ex libris - small-graphics
Jelzés nélkül: Kalocsai érseki kisszeminárium címer és jelvény tervezetek 5 lapon 7 db ceruza rajz 11x14 cm 2749582
10665
434
Ex libris - small-graphics
Alfred Kubin (1877-1959): 6 db grafika. Klisé 18x24 cm 2807796
10666
434
Ex libris - small-graphics
Olvashatatlan jelzéssel: Városrészlet, rézkarc, papír, 11,5×7 cm 2808022
10667
434
Ex libris - small-graphics
2807243
10668
434
Ex libris - small-graphics
Vetlényi Zsolt (1967-): A nyúl egy napja. Rézkarc, merített papír, jelzett, számozott: 133/150, lapméret: 21×8 cm 2699153
10669
434
Ex libris - small-graphics
Nagy Árpád Dániel (1894-1959) 8 db klf ex libris. Rézkarcok, jelzettek. 8,5x5,5 cm 2641238
10670
434
Ex libris - small-graphics
FA jelzéssel: BUÉK Galambos Ferenc, 1973, fametszet, papír, 10x7cm / JM jelzéssel: Galambos Ferenc, 1970, Fametszet, papír, 12x9cm / B jelzéssel: Galambos Ferenc, fametszet, papír, 9x8cm / Jelzés nélkül: Bem tábornok, fametszet, papír, 12x8cm / DI jelzéssel: Mátyás Király szülőháza Kolozsvárott. Fametszet, papír, 6x5cm / Szabó jelzéssel: Lustig István. nyomat, papír, 6x6cm, / Olvashatatlan jelzéssel: XIII. Nemzetközi Exlibris Kongresszus Budapest, 1970. Fametszet, papír, 9x7cm, / Jelzés nélkül: Galambos Ferenc exlibris, fametszet, papír, 7x1,5cm, / Jelzés nélkül: Boros Jenő, fametszet, papír, 8x7cm, / Olvashatatlan jelzéssel: Boldog Karácsonyt! - Újévet 1967-1968. Fametszet, papír, 7x5cm (Összesen 10 db) 2638379
10671
434
28000
Ex libris - small-graphics
Vegyes exlibris tétel, kb. 245 db. Magyar és külföldi grafikusok Különféle nyomótechnikákkal, 13x18 cm és 5x3 cm közötti méretben. / Collection of 245 ex libris bookplates Hungarian and international. Different techniques 2689062
10672
434
Ex libris - small-graphics
Jelzés nélkül: Art deco ex libris (Mme de Tournandre). Színes klisé, papír, 10×6 cm, Jelzés nélkül: Galambos Ferenz. Fametszet, papír, 8x7,5cm, Varsányi Pál: Hajdu János. Fametszet, papír, 9x6,5cm, Olvashatatlan jelzéssel: Galambos Ferenc (Aktok között) Fametszet, papír, 8x5cm, DOLEŽAL, Antonín: Lustig István. Fametszet, papír, 3,5x3,5cm, MFI jelzéssel: Galambos. Fametszet, papír, 11,5x8,5cm, AK jelzéssel: 1969.VII. 21. Galambos Ferenc. Fametszet, papír, 9x6cm, Schorr Tibor (?-?): Pornográf ex libris, Dr. Lustig István. Klisé, papír, jelzett a klisén, 7,5×6 cm (Összesen 8 db, Ivenszkij, Bartos László, Meskó Anna-Póka György, Andruskó Károly) 2638386
10673
434
28000
Ex libris - small-graphics
Vegyes exlibris tétel, kb. 245 db. Magyar és külföldi grafikusok Különféle nyomótechnikákkal, 13x18 cm és 5x3 cm közötti méretben. / Collection of 245 ex libris bookplates Hungarian and international. Different techniques Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft