Üvegtárgyak Tételek száma: 192
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2757135
11769
433
Glass-objects
Üveg kiöntő dugóval, csorbákkal + üveg palack, kopásnyomokkal, m: 19 sé 21 cm 2748610
11770
433
Glass-objects
6 db fém talpú üveg pohár, kopásnyomokkal, m: 19 cm 2748615
11771
433
Glass-objects
6 db ólomkristály vizes pohár, kopásnyomokkal, m: 10 cm 2748609
11772
433
4800
Glass-objects
6db ólomkristály talpas pohár, kopásnyomokkal, m: 17 cm 2790290
11773
433
Glass-objects
Régi kék szódásüveg, jelzett ón fejjel: Kont Oszkár Budapest, 1931. Korának megfelelő állapotban, m: 20,5 cm 2790403
11774
433
Glass-objects
Vizeskanna 2 db pohárral, anyagában színezett, fújt retro üveg, kisebb kopásnyomokkal, m: 19 cm, 9 cm 2792193
11775
433
Glass-objects
Eper formájú retró lila kínálótál, anyagában színezett üveg, 19x19x6 cm 2792199
11776
433
Glass-objects
Metszett kristály tál, hibátlan, d: 26 cm 2506154
11777
433
Glass-objects
Wilhelm Wagenfeld jénai üveg teáskészlet, 13 db csésze + 15 db csészealj, apró csorbákkal a csészealjakon, alj d: 16 cm, csésze: 10,5 cm 2773654
11778
433
Glass-objects
Dúsan csiszolt, ólomkristály váza, szép állapotban, m: 21 cm 2686803
11779
433
Glass-objects
Dúsan csiszolt ólomkristály váza, hibátlan, m: 31 cm 2597990
11780
433
Glass-objects
Bohémia nagy méretű hamutál, halvány lila, anyagában színezett üveg, etikettel jelzett, hibátlan 22x22 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft