Ungvár virágmintás sültes tál, kézzel festett porcelán, 19, sz. másodi... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/433/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Ungvar-viragmintas-sultes-tal-kezzel-festett-porcelan-19-sz-masodik-fele-koranak-megfe~II2762154
2762154
11449
433
70000
Kikiáltási ár:
70 000 Ft 189,19 EUR , 205,88 USD
Leírás: Ungvár virágmintás sültes tál, kézzel festett porcelán, 19, sz. második fele, korának megfelelő kopásokkal. 48x34cm
: karap_norbert