Hollóházi retro porcelán mokkás csészék aljjal 6+6 db. Matricás, jelze... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/433/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Hollohazi-retro-porcelan-mokkas-cseszek-aljjal-6plus6-db-Matricas-jelzett-minimalis-kopassa~II2771312
2771312
11554
433
Leírás: Hollóházi retro porcelán mokkás csészék aljjal 6+6 db. Matricás, jelzett, minimális kopással
: karap_norbert