Hollóházi porcelán kaspó, Viktória jellegű mintával. Matricás, jelzett... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/433/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Hollohazi-porcelan-kaspo-Viktoria-jellegu-mintaval-Matricas-jelzett-minimalis-kopassal~II2791364
2791364
11559
433
Leírás: Hollóházi porcelán kaspó, Viktória jellegű mintával. Matricás, jelzett, minimális kopással, d: 18,5 cm, m: 16 cm
: karap_norbert
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: