Capri von Schierholz porcelán bonbonniere tetején a szemlélődő Ámorral. Oldalán faun és nimfa szerelmi jelenete négy képen. Aranyozott, jelzett, kopásokkal / Porcelain bonbonniere with overlooking Amor figurine. On the sides nimph and faun love scenes in four stages. Gold worn. 8,5x11x7,5 cm