Bavaria porcelán mokkás készlet Velencei látképekkel, Matricás, jelzet... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/433/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Bavaria-porcelan-mokkas-keszlet-Velencei-latkepekkel-Matricas-jelzett-kopasokkal~II2598604
2598604
11599
433
Kikiáltási ár:
12 000 Ft 32,43 EUR , 35,29 USD
Leírás: Bavaria porcelán mokkás készlet Velencei látképekkel, Matricás, jelzett, kopásokkal.
: pk