Bognár György (1944-) DN "II. János Pál látogatása hazánkban - Krisztus a mi reménységünk" kétoldalas bronz emlékérem (42mm) + 1980. "László Card. Lékai Esztergom MCMLXXX / A megnyesett
fa kizöldül" kétoldalú aranyozott bronz emlékérem (48mm) T: 1- kopott aranyozás