Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 494

Bognár György (1944-) 1989. Az Amerikai Egyesült Államok elnöke George Bush / Az USA elnökének magyarországi látogatása 1989. július 11-13 Ag emlékérem sérült eredeti tokban (31,34g/0.999/42,5mm) T:1- (PP) patina, fo. Hungary 1989. President of the United States George Bush / President of USA visits Hungary 11-13. 07. 1989 Ag commemorative medallion in damaged original case. Sign.: György Bognár (31,34g/0.999/42,5mm) C:AU (PP) patina, spotted
31010.

Bognár György (1944-) 1989. "Az Amerikai Egyesült Államok elnöke George Bush / Az USA elnökének magyarországi látogatása 1989. július 11-13" Ag emlékérem sérült eredeti tokban (31,34g/0.999/42,5mm) T:1- (PP) patina, fo. Hungary 1989. "President of the United States George Bush / President of USA visits Hungary 11-13. 07. 1989" Ag commemorative medallion in damaged original case. Sign.: György Bognár (31,34g/0.999/42,5mm) C:AU (PP) patina, spotted

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,27
22,06
Bognár György (1944-) 1990. Magyar Köztársaság emlékérem 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar kétoldalas aranyozott Cu emlékérem tanúsítvánnyal, eredeti dísztokban (65mm) T:PP ujjlenyomat
31011.

Bognár György (1944-) 1990. "Magyar Köztársaság emlékérem 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar" kétoldalas aranyozott Cu emlékérem tanúsítvánnyal, eredeti dísztokban (65mm) T:PP ujjlenyomat

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Bognár György (1944-) 1990. Gróf Batthyány Lajos nádor, az iskola alapítója 1765 / A Nagykanizsai Gimnázium 225 éves évfordulójára bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
31012.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. II. János Pál pápa látogatása - Budapest aranyozott fém emlékérem + 1991. II. János Pál pápa látogatása - Szombathely aranyozott fém emlékérem + 1991. II. János Pál pápa látogatása - Pécs aranyozott fém emlékérem, (mind 42.5mm) T:1- (PP)
31013.

Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Budapest" aranyozott fém emlékérem + 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Szombathely" aranyozott fém emlékérem + 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Pécs" aranyozott fém emlékérem, (mind 42.5mm) T:1- (PP)

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
31014.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Bognár György (1944-) 1996. Magyar Vasút - 150 Éve Európában, Pest-Buda kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
31015.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Bognár György (1944-) 1996. Magyar Vasút - 150 Éve Európában, Pest-Buda kétoldalas bronz emlékérem kapszulában (42,5mm) T:1-
31016.

Bognár György (1944-) 1996. "Magyar Vasút - 150 Éve Európában, Pest-Buda" kétoldalas bronz emlékérem kapszulában (42,5mm) T:1-

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Bognár György (1944-) DN II. János Pál látogatása hazánkban - Krisztus a mi reménységünk kétoldalas bronz emlékérem (42mm) + 1980. László Card. Lékai Esztergom MCMLXXX / A megnyesett  fa kizöldül kétoldalú aranyozott bronz emlékérem (48mm) T: 1- kopott aranyozás
31017.

Bognár György (1944-) DN "II. János Pál látogatása hazánkban - Krisztus a mi reménységünk" kétoldalas bronz emlékérem (42mm) + 1980. "László Card. Lékai Esztergom MCMLXXX / A megnyesett fa kizöldül" kétoldalú aranyozott bronz emlékérem (48mm) T: 1- kopott aranyozás

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Bokros László (1928-2017) DN Vidéki életkép egyoldalas bronz emlékérem (65mm) T:1-
31018.

Bokros László (1928-2017) DN "Vidéki életkép" egyoldalas bronz emlékérem (65mm) T:1-

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) ~1940. Győri Országos Dalosverseny / Győr, Szabad Királyi Város kétoldalas bronz emlékérem (80mm) T:1,1- patina
31019.

Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) ~1940. "Győri Országos Dalosverseny / Győr, Szabad Királyi Város" kétoldalas bronz emlékérem (80mm) T:1,1- patina

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) DN Pfeifer Ignác Emlékérem Alapítva 1968 / Magyar Kémikusok Egyesülete - Több évtizedes kiváló munkáért kétoldalas Br plakett (81mm) T:1-
31020.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1976. Hungaropack 76 / Csomagolási Verseny 1976 Br plakett eredeti tokban (98mm) T:2
31021.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft