Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 494
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2792281
31227
433
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Váró Márton (1943-) 1980. "Egyetemi szintű zenetanárképzés Debrecenben 1980" bronz emlékérem (98mm) T:2 2794717
31228
433
2200
Numizmatika
Veres Gábor (1955-) "100 éve született Csúcs Ferenc" kétoldalas bronz emlékérem kapszulában (42mm) + 2015. Gohl Ödön 1859-1927 / 45. Vándorgyűlés" bronz emlékérem kapszulában (42mm) T:1- 2630828
31229
433
Numizmatika
Vincze Dénes (1914-1972) 1966. Egyoldalas aranyozott Br szocreál plakett eredeti "Szakdolgozatok Országos Pályázata 1966. SZOT - KISZ K.B." tokban (80mm) T:1-,2 2792447
31230
433
Numizmatika
Vincze Dénes (1914-1972) ~1970. "Mesterségek" egyoldalas bronz emlékérem (80mm) T:2 patina 2793400
31231
433
Numizmatika
Vincze Dénes (1914-1972) DN "A Vállalat Kiváló Brigádja" egyoldalas bronz emlékérem (70mm) T:1- 2792485
31232
433
Numizmatika
Vincze Dénes (1914-1972) DN "A Vállalat Kiváló Brigádja" egyoldalas bronz emlékérem (70mm) T:1- 2625792
31233
433
Numizmatika
Vincze Dénes (1914-1972) DN Szocreál tudomány témájú aranyozott fém plakett (78mm) T:1-,2 2691587
31234
433
Numizmatika
Vígh Tamás (1926-) 1990. "MÉE / Száz éve született Ferenczy Béni" bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
Adamo BP29 2793631
31235
433
Numizmatika
1876. "Pannonhalmi Sz. Benedek Rend" Sn felszentelési emlékérem (28mm) T:1- ph. 2794425
31236
433
Numizmatika
1878. "A Bakonybéli Templom Consecrál - A pannonhalmi főapát által - 1878 szept hó 22-én" Sn felszentelési emlékérem (28mm) T:1- ph. 2792859
31237
433
Numizmatika
1896. "Árpád a honalapító 896-1896 / I. Ferencz József a legalkotmányosabb király 1896" aranyozott bronz jubileumi emlékérem füllel (28mm) T:1- kopott aranyozás 2793028
31238
433
Numizmatika
1898. "Johannes Honterus 1498-1549" kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem füllel (23mm) T:1- karc Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft