Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 494
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2793185
31130
433
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Lebó Ferenc (1960-) 1992. "Wekerle Sándor - Szent István csatahajó" egyoldalas, szabálytalan alakú Ag emlékérem (36,42g/0,925/~47mm) T:1- halvány patina 2793165
31131
433
Numizmatika
Lebó Ferenc (1960-) 1992. "Szent István csatahajó" hátlapon jelzett, egyoldalas Ag emlékérem, "SZG" gyártói jelzéssel (33,76g/0.925/46mm) T:1-,2 patina 2759099
31132
433
Numizmatika
Lebó Ferenc (1960-) 1993. "Debrecen - A szabad királyi városi cím adományozásának 300. évfordulója / Lipót tallér" jelzett Ag emlékérem díszdobozban, tanúsítvánnyal (31,1g/0.925/42,5mm) T:PP ujjlenyomat 2748573
31133
433
Numizmatika
Lebó Ferenc (1960-) ~1994. "Szent István" nagyméretű bronz emlékérem keretbe foglalva (140mm, keret: 348x287mm) T:1 patina, a hátoldalán a keretet lezáró karton átázott 2763330
31134
433
Numizmatika
Lebó Ferenc (1960-) 1995. "Apor Vilmos, Győr vértanú püspöke 1945-1995 / A jó pásztor életét adja juhaiért" kétoldalas bronz emlékérem (91mm) T:1 2798302
31135
433
Numizmatika
Lebó Ferenc (1960-) 2001. "MÉE - 1000 éves a magyar pénzverés / 100 éves a magyar Numizmatikai Társulat" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:2 kis ph. 2798815
31136
433
Numizmatika
Lebó Ferenc (1960-) 2001. "MÉE - 1000 éves a magyar pénzverés / 100 éves a Magyar Numizmatikai Társulat" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1,1- 2763365
31137
433
14000
Numizmatika
Lebó Ferenc (1960-) DN "Győr város díszpolgára" egyoldalas nagyméretű bronz díjplakett (142mm) T:1 2763359
31138
433
Numizmatika
Lebó Ferenc (1960-) DN "Győr barátainak köre Budapesten - alapítva 1987" egyoldalas nagyméretű bronz emlékplakett, művészpéldány (129mm) T:1 2627434
31139
433
Numizmatika
Léderer Tamás (1938-) 1987. "XXI. Országos Bor- és VI. Üdítőital Verseny Eger 1987" Br emlékérem eredeti, de sérült tokban (84mm) T:2 2627419
31140
433
Numizmatika
Léderer Tamás (1938-) 1988. "Nyisztor György Emlékérem - alapítva 1977-ben / Adományozva 1988" öntött Br érem eredeti, de sérült tokban (97,5mm) T:2 patina 2756084
31141
433
Numizmatika
Ligeti Erika (1934-2004) 1979. "100 éve született Móra Ferenc" kétoldalas, öntött bronz plakett (87mm) T:1- kis patina Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft