Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 80

Izrael 1966. Edmond de Rothschild, Yishuv atyja, és fia James, aki a Kneszet otthonává tette kétoldalas jelzett Ag emlékérem peremen 2425 sorszámmal. Szign.:Paul Vincze (1907-1994) (39,85g/0,986/45mm) T:BU Israel 1966. Edmond de Rothschild Father of the Yishuv and his Son James, who gave the knesset its home two sided Ag commemorative medallion 2425 serial number on edge. Sign.: Paul Vincze (1907-1994) (39,85g/0,986/45mm) C:BU
33034.

Izrael 1966. "Edmond de Rothschild, Yishuv atyja, és fia James, aki a Kneszet otthonává tette" kétoldalas jelzett Ag emlékérem peremen "2425" sorszámmal. Szign.:Paul Vincze (1907-1994) (39,85g/0,986/45mm) T:BU Israel 1966. "Edmond de Rothschild Father of the Yishuv and his Son James, who gave the knesset it's home" two sided Ag commemorative medallion "2425" serial number on edge. Sign.: Paul Vincze (1907-1994) (39,85g/0,986/45mm) C:BU

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88
Izrael 1978. Bar-micvó kétoldalas, peremen jelzett Ag emlékérem 5617 sorszámmal, tanúsítvánnyal, dísztokban (26g/0.935/37mm) T:2 patina Israel 1978. Bar-mitzvah two-sided, hallmarked Ag commemorative medallion with 5617 serial number, with certificate, in hardcase (26g/0.935/37mm) C:XF patina
33035.

Izrael 1978. "Bar-micvó" kétoldalas, peremen jelzett Ag emlékérem "5617" sorszámmal, tanúsítvánnyal, dísztokban (26g/0.935/37mm) T:2 patina Israel 1978. "Bar-mitzvah" two-sided, hallmarked Ag commemorative medallion with "5617" serial number, with certificate, in hardcase (26g/0.935/37mm) C:XF patina

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,27
22,06
Izrael 1987. Üdvözlet Izraelből kétoldalas Cu emlékérem Üdvözlet Jeruzsálem-Izraelből héber és angol nyelvű üdvözlőkártyával (25mm) T:2 karc Israel 1987. Greetings from Israel two-sided Cu commemorative token with Seasons Greetings from Jerusalem, Israel card in hebrew and in english (25mm) C:XF scratch
33036.

Izrael 1987. "Üdvözlet Izraelből" kétoldalas Cu emlékérem "Üdvözlet Jeruzsálem-Izraelből" héber és angol nyelvű üdvözlőkártyával (25mm) T:2 karc Israel 1987. "Greetings from Israel" two-sided Cu commemorative token with "Season's Greetings from Jerusalem, Israel" card in hebrew and in english (25mm) C:XF scratch

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Izrael DN Jeruzsálem domborított rézlemez plakett (225x 122mm) fa lapra ragasztva + Jeruzsálem műgyanta plakett (175x58mm) fa lapra ragasztva T:2 Israel ND Jerusalem embossed copper plate plaque (225x122mm) on wood plate + Jerusalem synthetic resin plaque (175x58mm) on wood plate C:XF
33037.

Izrael DN "Jeruzsálem" domborított rézlemez plakett (225x 122mm) fa lapra ragasztva + "Jeruzsálem" műgyanta plakett (175x58mm) fa lapra ragasztva T:2 Israel ND "Jerusalem" embossed copper plate plaque (225x122mm) on wood plate + "Jerusalem" synthetic resin plaque (175x58mm) on wood plate C:XF

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Izrael DN Mózes és Judit Montefiore kétoldalas, bronz emlékérem, peremen jelzett és sorszámozott 0709, műanyag tokban (59mm) T:1 patina Israel ND Moses and Judith Montefiore double-sided bronze commemorative medallion, marked and numbered on edge 0709 in plastic case (59mm) C:UNC patina
33038.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Izrael DN Kelj fel, ragyogj, mert eljött világosságod Ag kétoldalas emlékérem fa tokjában (26,1g/0,935/36mm) T:1- Israel ND Arise shine, for thy light has come Ag two-sided commemorative medallion in wood case (26,1g/0,935/36mm) C:AU
33039.

Izrael DN "Kelj fel, ragyogj, mert eljött világosságod" Ag kétoldalas emlékérem fa tokjában (26,1g/0,935/36mm) T:1- Israel ND "Arise shine, for thy light has come" Ag two-sided commemorative medallion in wood case (26,1g/0,935/36mm) C:AU

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Kanada 1966. Szabadságot Magyarországnak 1956-1966 / Emlékül azoknak, akik soha nem adták meg magukat (3x) bronz emlékérem. Szign.: Dora de Pédery-Hunt (39mm) T:1-,2 patina Canada 1966. Freedom for Hungary 1956-1966 / To commemorate those who never surrendered (3x) bronze commemorative medallion. Sign.: Dora de Pédery-Hunt (38mm) C:AU,XF patina
33040.

Kanada 1966. "Szabadságot Magyarországnak 1956-1966 / Emlékül azoknak, akik soha nem adták meg magukat" (3x) bronz emlékérem. Szign.: Dora de Pédery-Hunt (39mm) T:1-,2 patina Canada 1966. "Freedom for Hungary 1956-1966 / To commemorate those who never surrendered" (3x) bronze commemorative medallion. Sign.: Dora de Pédery-Hunt (38mm) C:AU,XF patina

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Kína DN A tigris éve kétoldalas bronz emlékérem díszdobozban (48mm) T:1- China ND Year of tiger two-sided bronze commemorative medallion in gift box (48mm) C:Au
33041.

Kína DN "A tigris éve" kétoldalas bronz emlékérem díszdobozban (48mm) T:1- China ND "Year of tiger" two-sided bronze commemorative medallion in gift box (48mm) C:Au

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Kuvait DN Kuvait Municipality aranyozott fém emlékérem (65mm) T:1- Kuwait ND Kuwait Municipality gold plated metal commemorative medal (65mm) C:AU
33042.

Kuvait DN "Kuvait Municipality" aranyozott fém emlékérem (65mm) T:1- Kuwait ND "Kuwait Municipality" gold plated metal commemorative medal (65mm) C:AU

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Lengyelország ~1970. A lengyel munkásmozgalom kiemelkedő aktivistája 3xklf kétoldalas Br emlékérem (70mm) Maria Koszutska 1876-1939 + Adolf Warski 1868-1937 + Julian Leński 1889-1937 díszdobozban T:1,1-
33043.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
Lengyelország 1977. 60 éve történt A Nagy Október kétoldalas bronz plakett (95x90mm) eredeti tokjában T:1- Poland 1977. 60 years of the Great October two-sided bronze plaque in original case (95x90mm) C:Au
33044.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
33045.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft