Szovjet aranyozott (8K) ezüst (Ag) mandzsettagomb pár, csiszolt füstkv... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/433/kategoriak~Nemesfem-disztargyak-ekszerek-dragakovek/Nemesfem-disztargyak-ekszerek-dragakovek~1000001/Szovjet-aranyozott-8K-ezust-Ag-mandzsettagomb-par-csiszolt-fustkvarc-kovel-Jelzett-bruttC3~II2798305
2798305
19098
433
Jewellery and precious metal items
Leírás: Szovjet aranyozott (8K) ezüst (Ag) mandzsettagomb pár, csiszolt füstkvarc kővel. Jelzett, bruttó: 6,9 g, 15x13 mm
: nagy_andras