19031.
433. Lezárult gyorsárverés
Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek
60 000 Ft
Ezüst (Ag) Historizáló emlékserleg. Nettó: 272 g., belül aranyozva. Kerek talpán, szárán, foglalatán és leemelhető fedelén domborított, poncolt és vésett historizáló díszítmények. Palástján német nyelvű, vésett ajándékozási felirat. Jelzett: Bécs, XIX. század vége, Eduard Gottsleben. Neuwirth: I/215. M.: 30 cm