Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár, jelzett, bruttó: 4,2 g https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/433/kategoriak~Nemesfem-disztargyak-ekszerek-dragakovek/Nemesfem-disztargyak-ekszerek-dragakovek~1000001/Aranyozott-ezustAg-fulbevalopar-jelzett-brutto-4-2-g~II2730330
2730330
19272
433
Jewellery and precious metal items
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,11 EUR , 8,82 USD
Leírás: Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár, jelzett, bruttó: 4,2 g
: karap_norbert