Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 291
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2730865
19036
433
34000
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) angol háromlábú fűszertartó pár, jelzett, d: 7 cm, nettó: 113,4 g 2794958
19037
433
40000
Arany (Au/14k) gyűrű, jelzett, m: 53. nettó: 3,7g 2793944
19038
433
48000
Ezüst (Ag) Szecessziós női alak, pecsétnyomó, jelzés nélkül, ismeretlen címeres vésettel, m: 8,5 cm. Bruttó: 90g 2775331
19039
433
34000
Ezüst (Ag) masszív cigarettatárca, jelzett, 9x8cm, nettó: 113,5g 2659570
19040
433
30000
Ezüst (Ag/925) Női gyűrű gyökér smaragddal ékítve. br:5,1g, m:55, jelzett 2585257
19041
433
40000
Ezüst (Ag/925) Női gyűrű törmelék smaragddal és rubinnal ékítve. br:10,9g, m:59, jelzett 2616504
19042
433
36000
Ezüst (Ag) szaloncukor formájú dobozka. Angol, jelzett 14,2 g 6 cm 2800068
19043
433
42000
Arany (Au/18k) szerelékes, faragott korall Buddha medál, jelzett, bruttó: 2,58 g 2730598
19044
433
34000
Arany (Au) 14K piros, fehér köves fülbevalópár, jelzett, 1,6×1,1 cm, bruttó: 2,4 g 2800127
19045
433
32000
Ezüst (Ag) Ausztrál opállal 9x7mm és cirkóniával ékített gyűrűr, jelzett, m: 65. bruttó, 2,24g 2800047
19046
433
32000
2 db brill csiszolású gyémánt, Salt & Pepper, össz. 0,16 ct. 2800102
19047
433
42000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft