Nova totius terrarum orbis tabula auctore F. de Wit, világtérkép moder... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/433/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Terkepek~500030/Nova-totius-terrarum-orbis-tabula-auctore-F-de-Wit-vilagterkep-modern-nyomata-apro-feluleti-~II2761111
2761111
18917
433
Maps
Kikiáltási ár:
12 000 Ft 32,43 EUR , 35,29 USD
Leírás: Nova totius terrarum orbis tabula auctore F. de Wit, világtérkép modern nyomata, apró felületi sérülésekkel, üvegezett keretben, 40x50 cm
: pk