Szobrok, kisplasztikák, plakettek

Tételek száma: 121

12252.

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
175,68
191,18
Olvashatatlan jelzéssel: Romhányi Török Gábor (1945- ) költő, műfordító, esszéista, 2009-es nívódíja, a Látó Irodalmi Színpad. Batsányi János képmása. Öntött patinázott bronz, fali, relief. Kopásnyomokkal. d: 22 cm
12253.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Kiss László René: Spartacus. Domborított réz lemez. Hátoldalán jelzett. 36x30 cm
12254.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Jelzés nélkül: Oroszlán. Öntött, patinázott, masszív bronz, vörösmárvány talapzaton, hibátlan, 30x13x20cm
12255.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
9
Prekolumbián maja stílusú szobor, égetett agyag, kopásokkal, apró lepattanásokkal, m: 20 cm
12256.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Kallós Ede (1866-1950): II. Rákóczi Ferencet ábrázoló szecessziós dombormű / relief, 1900-as évek eleje. Festett öntöttvas, falra akasztható, 34x34 cm Hátoldalán a Tolnai Világlap ajándéka felirattal
12257.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Anya gyermekével. Öntöttvas szobor. Jelzés nélkül 23 cm
12258.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
9
Jelzés nélkül: Aphrodité. Bronz szobor márvány talapzaton. 16 cm
12259.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Car jelzéssel: Szerelmesek. Bronz szobor / gyertyatartó. 20 cm
12260.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Ricskov jelzéssel: Jéghokisok. Bronz szobor. Jelzett, egyik hoki ütő hiányos. m: 15 cm, sz: 20 cm / Hockey players, bronze statue
12261.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
14
A költő. Kusa jelzett orosz öntöttvas szobor 21 cm
12262.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Jelzés nélkül: Lány az ajtóban. Bronz, márvány talapzaton. 25 cm
12263.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft