Szobrok, kisplasztikák, plakettek

Tételek száma: 121

Rácz Edit (1936): Énekek éneke, 1978./ bronz, öntött, fára applikálva, jelzett, 19 x 34 x 3 cm (Képcsarnokos etikettel, zsűri szám: KCS/82 52/78)
12240.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,70
111,76
Bokros Birman Dezső: József Attila 1942. Terrakotta, jelzett: Bokros Birmann 1943, korának megfelelő állapotban. M: 18 cm
12241.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
Marosán László (1916-1991): Fürdőző nő, terrakotta, jelzett, javított, m: 40 cm
12242.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Gáldi Gyula (1908-1981): Alvó vénusz, 1955. Festett gipsz dombormű, jelzett, 22,5x30x2 cm
12243.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Nagy János: Furulyázó fiú akt 1958. Bronzírozott műgyanta. Jelzett. Furulyája ragasztott. m: 26 cm
12244.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
R. Kiss Lenke (1926 - ): Kislány báránnyal. 1980 körül. Biscuit porcelán. Jelzés nélkül. Hibátlan. m:33cm
12245.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
9
Blaskó János (1945-) Fekvő női alak. Bronzírozott műgyanta. Jelzett. 40 cm, m: 20 cm
12246.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Beck András (1911-1985): Bartók Béla büszt. Alumínium, fa talapzaton. Jelzés nélkül. m: 17 cm. Reprodukált: Szabad művészet, 1948 Október, II. évfolyam, 10. szám. 305. oldal Bartók mellszobrát készíttette el a kultuszminisztérium művészeti főosztálya, sokszorosittatta és olcsó áron adja át a nagyközönségnek. A szobor a Bartók Béla Nemzetközi Versenyre háromféle kivitelben készül el: bronzban, aluminiumban és terrakottában. A szobor Beck András műve. A verseny zsűritagjait a rendezőség ezzel a szoborral ajándékozza meg. Szabad művészet, 1948 Október, II. évfolyam, 10. szám. 334. oldal
12247.

Beck András (1911-1985): Bartók Béla büszt. Alumínium, fa talapzaton. Jelzés nélkül. m: 17 cm. Reprodukált: Szabad művészet, 1948 Október, II. évfolyam, 10. szám. 305. oldal "Bartók mellszobrát készíttette el a kultuszminisztérium művészeti főosztálya, sokszorosittatta és olcsó áron adja át a nagyközönségnek. A szobor a Bartók Béla Nemzetközi Versenyre háromféle kivitelben készül el: bronzban, aluminiumban és terrakottában. A szobor Beck András műve. A verseny zsűritagjait a rendezőség ezzel a szoborral ajándékozza meg." Szabad művészet, 1948 Október, II. évfolyam, 10. szám. 334. oldal

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
129,73
141,18
Kutas László (1936-): Családi fotóalbum. Bronz. jelzett 26x19 cm
12248.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
AK jelzéssel, orosz szobrász: Kagyló Vénusz. Öntött, patinázott bronz. m:17cm, h:30cm
12249.

Kikiáltási ár:
75 000 Ft
202,70
220,59
12250.

Törölve
Jelzés nélkül: Atlasz. Bronz, földgömbbel a tetején, márvány talapzaton. Kopásokkal, m: 30 cm
12251.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft