Nyomtatványok Tételek száma: 361
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2702989
15157
433
Printed Materials
Országháza, nyomat, papír, jelzés nélkül, Üvegezett, kopott fakeretben. 17x23 cm 2702990
15158
433
Printed Materials
Széchenyi-Lánchíd, nyomat, papír, jelzés nélkül, Üvegezett, kopott fakeretben. 17x23 cm 2604085
15159
433
Printed Materials
Színes nyomatok, metszetek híres múzeumi műkincsekről, képzőművészeti alkotásokról, 46 db 2507534
15160
433
Printed Materials
Raffael - album. Mit Einführung von Prof. Th. Wedepohl. Berlin, én., Verlag der Vereinigten Kunstanstalten MBH, 18 sztl. lev. Német nyelven. Papírkötésben. + Merians Zürcher Stiche, 13 illusztráció. Papírmappában, sérült, javított gerinccel, kijáró lapokkal. 2800765
15161
433
Printed Materials
10 tábla Decorative Vorbilder c. folyóiratból, 35x25 cm és 34x24 cm 2800704
15162
433
Printed Materials
R. B. Noirat: Kalapos hölgy, színes nyomat, 23x15 cm 2793063
15163
433
Printed Materials
5 db ÖKM erotikus magazin, vegyes állapotban 2793068
15164
433
Printed Materials
4 db Playboy erotikus magazin (magyar, német, francia nyelvű) 2793079
15165
433
Printed Materials
10 db vegyes erotikus magazin (Prostituáltak világa I. évf. 1. sz., Nudi magazin, stb.) 2793563
15166
433
Printed Materials
4 db Playboy erotikus magazin 2793584
15167
433
Printed Materials
3 db távol-keleti (japán v. kínai) festményről készült reprodukció nyomat, vegyes állapotban, feltekerve, 32x28 cm körül 2790934
15168
433
Printed Materials
Közepes doboznyi vegyes papírrégiség, benne sok képeslap, nyomtatványok, térkép, 200 db régi fotó, söralátét, prospektusok, festményaukció katalógusa, stb., érdemes átnézni Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft